Singles 2 - pierwsza odsłona

Firma Eidos, twórca kolejnej części symulacji Singles, noszącej tytuł Singles 2: Triple Trouble, udostępnił pierwsze screenshoty związane z tą grą.

Pierwsza część gry, nosząca tytuł 'Singles - flirt up your life!' był to pierwszy symulator życia, w którym gracz mogł 'pójść na całość'. Gra nie skupiała się na nudnych codziennych obowiązkach. To od gracza zależało czy znajomość dwójki bohaterów skończy się na niewinnym flircie, zamieni się w prawdziwe uczucie, czy przerodzi w ognisty romans. W kolejnej części gry Singles, trójka młodych ludzi, zmuszona sytuacją, decyduje się raz jeszcze dzielić razem mieszkanie. Czy tym razem ich znajomość skończy się na wzajemnych kłótniach, a może okaże się, że uczucie, które wcześniej zrodziło się między nimi przetrwało i rozwinie się do czegoś więcej, niż flirt?

Nie wiadomo wiele na temat nowej części gry Singles. Firma Eidos zapowiada wykorzystanie nowego silnika graficznego, rozszerzenie możlwiości kierowania bohaterem przez gracza oraz stworzenie emocjonującego scenariusza Singles 2.

Premiera gry na Świecie zapowiadana jest na maj 2005.


Zobacz również