SiteSpring Macromedii jesienią

SiteSpring Macromedii to system do zarządzania procesem produkcji witryn internetowych przeznaczony dla firm zajmujących się projektowaniem WWW.

Proponowany przez firmę Macromedia system SiteSpring oferuje firmom tworzącym strony internetowe oparte na aplikacjach serwerowych podejście do pracy grupowej, zarządzania plikami i komunikacji z klientami. Produkt pozwala zespołom projektantów wspólnie pracować nad tworzeniem witryn z wykorzystaniem opartego na WWW systemu zarządzania przepływem danych i procesami raportowania. Do najatrakcyjniejszych funkcji SiteSpring należy system plików wykorzystujący 'przezroczyste' wersje dokumentów i archiwów, zapewniający członkom zespołu pracę zawsze na najnowszych wersjach oraz chroniący 'istotne' pliki przed usunięciem czy nadpisaniem.

SiteSpring dostarcza także narzędzi do komunikacji z klientami oraz zapewnia interakcje z zewnętrznymi pracownikami i freelancerami zaangażowanymi w dany projekt. Oprócz tego SiteSpring oferuje opcję powiadamiania o odebraniu poczty, archiwizację za pomocą pojedynczego kliknięcia, w pełni modyfikowalne szablony witryn, możliwość podglądu i akceptacji projektu online, możliwość tworzenia nieograniczonej ilości kont pocztowych oraz wygodny system raportowania. Macromedia zamierza wydać SiteSpring wczesną jesienią 2001 roku w wersji dla Windows, która ma kosztować 1,299 GBP i zawierać oprogramowanie SiteSpring Server oraz trzy licencje użytkownika. Publiczna wersja beta ma pojawić się w lipcu bieżącego roku.

www.macromedia.com/software/sitespring/early_reg/


Zobacz również