Skąd zamówić nowego iPada w przedsprzedaży? Sprawdźcie!

Zastanawiacie się nad zakupem nowego tabletu Apple? Zobaczcie gdzie możecie tego dokonać w okresie przedsprzedaży!

Fot. Apple

Apple zaprezentowało wczoraj najnowszą generację iPada oraz iPada mini, na którego fani produktów z logiem nadgryzionego jabłka musieli czekać aż dwa lata.

Wiele osób z pewnością będzie zadowolona z faktu, że przedsprzedaż tych dwóch urządzeń rozpoczęła się niemal natychmiast po zakończeniu wczorajszego wydarzenia California Streaming. W trakcie tego wydarzenia Apple zaprezentowało także najnowsze smartfony z rodziny iPhone 13, których przedsprzedaż rozpocznie się 17 października. Ostatnią z nowości są zegarki Apple Watch Series 7, jednak producent nie podał jeszcze daty rozpoczęcia sprzedaży.

Zobacz również:

  • Gdzie kupić nowego iPhone 13? Sprawdzamy oferty popularnych sklepów [AKTUALIZACJA]
  • iPad Pro zastąpi Ci MacBooka! Te zmiany to potwierdzają
  • iPad mini 6 za drogi? Amerykanie już go przecenili!

Wiemy już, że tablety iPad oraz iPad mini są już dostępne w ramach przedsprzedaży. W jaki sposób możemy je zamówić?

Oba urządzenia są oczywiście umieszczone w oficjalnym sklepie Apple, skąd możemy zamówić je w wybranym przez nas kolorze oraz wariancie pamięci. Zarówno iPad dziesiątej generacji, jak i iPad mini dostępne są w wariantach z 64 oraz 256 GB pamięci masowej. Bazowego iPada możemy kupić w jednym z dwóch kolorów: srebrny, lub gwiezdna szarość. iPad mini oferuje cztery odcienie: różowy, fioletowy, gwiezdną szarość oraz księżycową poświatę. Zobaczcie ile trzeba będzie zapłacić za każdy z nich.

Oczywiście sklep Apple nie jest jedynym miejscem, w którym możemy kupić nowe tablety giganta z Cupertino. W ramach przedsprzedaży te urządzenia są dostępny w sklepach, które są autoryzowanymi sprzedawcami produktów Apple, czyli Media Expert:

oraz Euro:

Skąd zamówić nowego iPada w przedsprzedaży? Sprawdźcie!

Możemy zakładać, że nowy iPad oraz iPad mini pojawią się w ofercie innych popularnych w Polsce sklepów z elektroniką w momencie, w którym rozpocznie się ich otwarta sprzedaż. Ma to nastąpić 24 września.

Zobacz także: Kiedy będziemy mogli kupić Apple Watch Series 7?