Skanery modułowe Kodaka

Skanery firmy Kodak serii i200 (model i250 jednostronny oraz i260 dwustronny) to urządzenia przystosowane do skanowania produkcyjnego. Wprowadzono je właśnie na polski rynek, a ich nietypowym i oryginalnym rozwiązaniem jest możliwość rozbudowy.

W miarę rosnących potrzeb użytkownik może dołączyć do urządzeń skaner płaski. Dołączony skaner płaski kiedy nie jest używany, może być przechowywany osobno.

Seria i200 skanuje w kolorze oraz w skali szarości. Prędkość skanowania dochodzi do 134 obrazów na minutę. Oba modele mogą skanować do 5 000 stron dziennie. Są wyposażone w standardowe funkcje obróbki obrazu (Perfect Page Scanning) oraz interfejs FireWire. Producent zapewnia, że żadna z dostępnych opcji (skanowanie płaskie, nadruk, przetwarzanie obrazu) nie powoduje zmniejszenia prędkości pracy skanera. W zestawie znajdują się również sterowniki ISIS i TWAIN oraz oprogramowanie Kodak Capture Lite. Seria i200 wyposażona jest dodatkowo w technologię ultradźwiękową, dzięki czemu nawet przy wprowadzaniu bardzo cienkich dokumentów rozpoznawane są pobrania wielokrotne.

Dystrybutor:

http://www.dicom.com.pl