Skanowanie z dużą precyzją

Pierwszy skaner firmy Mustek z optyką pozwalającą na skanowanie w rozdzielczości 3200 x 6400 dpi. Ma wbudowaną przystawkę do skanowania slajdów oraz szeroki zestaw narzędzi do obróbki obrazów.

Wysoka rozdzielczość zapewnia precyzyjne skanowanie, a 48-bitowa głębia kolorów umożliwia wydobywanie najdrobniejszych detali cienia i światła. Wbudowana przystawka pozwala skanować slajdy 100x160 mm. Model 6400TA Pro ma charakterystyczny panel w kształcie niedźwiedziej łapy. Pięć łatwych w użyciu przycisków uaktywnia funkcje skanowania, kopiowania, wysyłania faksu oraz poczty elektronicznej. Zeskanowaną stronę tekstu można przekształcić do formatu pozwalającego na jego redagowanie (OCR) i zapisać w formacie edytora tekstu. Skaner wyposażony jest w port USB 2.0. Pakiet oprogramowania dołączony do skanera umożliwia różnorodne kreowanie obrazów, między innymi łączenie od dwóch do czterech zdjęć w jeden obraz. Narzędzie do odświeżania (Photo Refresh) pozwala z kolei przywrócić ostre i żywe kolory wyblakłym zdjęciom. Przystawka do slajdów wbudowana jest na stałe, a jej obszar skanowania wynosi 100 x 160 mm

W chwili oddawania tekstu do druku cena urządzenia nie była jeszcze ustalona. Skaner objęty będzie za to atrakcyjnym pakietem Mustek Asisstance, czyli gwarancją szybkiej pomocy technicznej online oraz 2-letniej naprawy serwisowej w systemie door-to-door.

Więcej informacji: http://www.mustek.com.pl