Skasuj znajomych na Facebooku - dostaniesz Whoppera za darmo

Sieć restauracji Burger King rozpoczęła bardzo nietypową kampanię promocyjną. Od wczoraj wszyscy mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą kosztem swoich znajomych w serwisie społecznościowym Facebook zapewnić sobie darmową kanapkę Whopper.

Burger King rozpoczął w Stanach Zjednoczonych kampanię promocyjną pod hasłem "Whopper Sacrifice". Od wczoraj wszyscy chętni mogą pobrać z internetu darmową aplikację, która będzie naliczała liczbę znajomych, których skasowali z listy przyjaciół w serwisie społecznościowym Facebook.

Za usunięcie ze swojego profilu 10 kontaktów. użytkownik otrzymuje możliwość wydrukowania bonu, który zapewnia mu darmową kanapkę Whopper w restauracji sieci fast-food. Warto dodać, że w aktualnościach na profilach wszystkich osób, które zdecydują się na takie posunięcie, pojawia się odpowiednia notka, np. "Scoot poświęcił Becky dla darmowego whoppera".

Warto dodać, że od wczoraj już 120 tysięcy osób zostało "poświęconych" dla kanapek z Burger Kinga. Swoją drogą - dość przykre...

Oficjalna strona akcji.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: