Sklep internetowy w domu

Firma Trellix wprowadziła oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych, które umożliwia budowę własnego sklepu internetowego, obsługującego płatności kartą kredytową.

Program Trellix Web firmy Trellix pozwala użytkownikom nie znającym języka HTML tworzyć i publikować własne witryny internetowe. Zawarte w aplikacji narzędzie WebGems umożliwia łatwe wzbogacenie zawartości strony o elementy podnoszące jej walory funkcjonalne i estetyczne. Najciekawszą opcją WebGems jest możliwość stworzenia własnego sklepu internetowego, w którym płatności byłyby realizowane kartami płatniczymi. Służy do tego narzędzie Tradesafe Web Gem. Użytkownicy, chcący zaimplementować mechanizmy obsługi płatności, muszą zarejestrować tworzony przez siebie minisklep w pośredniczącej w płatnościach firmie Tradesafe.com. Podczas tej rejestracji należy podać, jaki produkt będzie sprzedawany, jego cenę i koszt przesyłki do klienta, a odpowiednie elementy zostaną automatycznie dodane do dokumentu HTML.

Klienci, podczas dokonywania zakupów, po wybraniu danego towaru, są przekierowywani do serwisu Tradesafe.com, gdzie regulują płatność za towar (podają numer karty kredytowej). Tradesafe zapewnia, iż maksymalnie w ciągu 3 dni pieniądze trafią na konto faktycznego sprzedawcy. Tradesafe.com utrzymuje się z pobierania prowizji za pośredniczenie w płatnościach. Wynosi ona 0,5 USD plus 3,5% od wartości każdej transakcji.

Więcej informacji: www.trellix.com


Zobacz również