Sklep z farbami po polsku

Paint Shop Pro X, jeden z najlepszych programów graficznych osiągalnych dla zwykłego śmiertelnika, wkrótce dostępny będzie w polskiej wersji językowej.

Prawdopodobnie już na początku lutego można będzie kupić polską wersję Paint Shop Pro X, słynnego programu graficznego opracowanego przez firmę Jasc, a od 2004 roku rozwijanego przez Corela. Kto kupił angielską wersję Paint Shop Pro X, nie musi się martwić - otrzyma możliwość bezpłatnej aktualizacji do wersji polskiej.

Paint Shop Pro X przeznaczony jest przede wszystkim dla miłośników fotografii cyfrowej, zwłaszcza potrzebujących nieco bardziej zaawansowanych narzędzi. Doskonale nadaje się do przygotowania dowolnej grafiki rastrowej, a także zawierającej elementy wektorowe (już jedną z poprzednich wersji Paint Shop Pro rozbudowano o narzędzia do grafiki wektorowej). Aplikacja doskonale sprawdza się jako narzędzie do tworzenia graficznych elementów stron WWW.

Możliwości Paint Shop Pro X są ogromne, program stoi tylko szczebel niżej od słynnego Photoshopa. Jego dodatkową zaletą jest bardzo dopracowany interfejs, w wersji X wzbogacony o panel podpowiedzi dla początkujących.

cena: ok. 410 zł.