Sklonowany InFocus

Firma ProAUDIO-AVT podpisała umowę handlową z norweską firmą ASK-Proxima (należy do koncernu InFocus) na wyłączne przedstawicielstwo i dystrybucję projektorów tej marki w Polsce.

Firma ASK-Proxima należy do amerykańskiego koncernu InFocus, jednego z liderów rynku urządzeń audiowizualnych. W swojej ofercie posiada OEM-owe wersje projektorów dostępnych w ofercie InFocus. Urządzenia te produkowane są w tych samych fabrykach, z zastosowaniem tych samych komponentów, linii produkcyjnych i standardów jakościowych.

Marka ASK-Proxima zgodnie z nową polityką marketingową koncernu InFocus ukierunkowana jest głównie na firmy sektora publicznego (szkoły, uczelnie) oraz na rynek odbiorców instytucjonalnych (urzędy, fundacje itp.) oraz indywidualnych (kino domowe). W porównaniu z analogicznymi urządzeniami rodziny InFocus importowanymi z USA, cena na rynku europejskim urządzeń ASK-Proxima ma być niższa.

W aktualnej ofercie ASK-Proxima znajdują się zarówno podstawowe projektory SVGA (model C40 - LCD o sile światła 1000 ANSI lm oraz X1 – DLP; 1000 ANSI lm), ultralekkie XGA (M1 oraz M2 – DLP; 1100 ANSI lm), przenośne nowe modele C160 i C180 (LCD; 1700 i 2200 ANSI lm) oraz konferencyjny C420 (LCD; 3200 ANSI lm).

Projektory ASK-Proxima objęte są 36- miesięczną gwarancją.

Dystrybutor:

http://www.proaudio.pl