Sklonuj sobie DVD

W ofercie firmy Alstor pojawiły się nowe modele duplikatorów ACARD, tym razem służące do kopiowania płyt DVD. Wolnostojące urządzenia, wykorzystujące napęd DVD-RW Toshiba SD-R5002K dostępne są aktualnie w odmianach z jedną, trzema, pięcioma lub nawet siedmioma nagrywarkami DVD.

Model ARS-2021D1 to najmniejszy przedstawiciel rodziny duplikatorów DVD: z jedną nagrywarką DVD-RW i jednym napędem DVD-ROM. Urządzenie, gwarantujące wydajność maksymalną na poziomie 4 płyt DVD-R na godzinę, przeznaczone jest do małych i średnich firm, które kopiują niewielkie ilości płyt DVD. Dla klientów o większych wymaganiach zalecane są duplikatory z większą ilością nagrywarek – nawet 7 napędów DVD-RW (model ARS 2032D7).

Duplikatory ACARD kopiują płyty DVD bez użycia komputera: wystarczy umieścić płytę z danymi źródłowymi w napędzie DVD-ROM a czystą płytę w nagrywarce (nagrywarkach), a następnie rozpocząć kopiowanie. Obsługa jest bardzo prosta – polega na wybieraniu i akceptowaniu poszczególnych funkcji na panelu przednim wyposażonym w wyświetlacz z przyciskami.

Acard duplikuje wszelkiego rodzaju dane zawarte na nośnikach DVD: audio, wideo czy zwykłe dane komputerowe.

Najtańszy model duplikatora Acard, oznaczony symbolem ARS-2021D1, może skopiować 4 płyty w ciągu godziny i kosztuje ok. 3300 zł netto. Za najdroższy wariant urządzenia, radzący sobie z 14 płytami na godzinę, trzeba natomiast zapłacić ponad 15 tys. zł netto.

Więcej informacji:

http://www.alstor.com.pl