Sklonuj sobie DVD

Firma DVDClone.us udostępniła nową wersję (5.5) programu DVD Clone Factory. Aplikacja umożliwia szybkie wykonanie kopii płyty DVD- łącznie z menu, zapowiedziami, dodatkami, pakietami językowymi i napisami.

DVD Clone Factory

DVD Clone Factory

DVD Clone Factory pozwala m.in. na takie skonfigurowanie procesu nagrywania, by zawartość płyty zmieściła się na jednym krążku DVD. Program wyposażono w specjalny, intuicyjny kreator zadań, który pozwala za pomocą kilku prostych kliknięć rozpocząć proces kopiowania płyty. Aplikacja współpracuje z większością czytników DVD-R, DVD-RW, DVD+R i DVD+RW i obsługuje zarówno płyty DVD-5, jak i DVD-9 zapisane w systemach NTSC i PAL. Co więcej - istnieje możliwość podziału jednego dysku DVD-9 na dwa mniejsze.

Program jest w pełni kompatybilny z systemami z rodziny Windows (od Windows 95 do XP). Jego wymagania sprzętowe to procesor Pentium 166 Mhz lub szybszy, 128 MB pamięci RAM, nagrywarka DVD oraz co najmniej 1 GB wolnej przestrzeni dyskowej. Pełna wersja DVD Clone Factory kosztuje 49,95 USD - wersja testowa, którą można pobrać z naszego serwisu FTP, umożliwia skopiowanie jedynie pierwszego pliku VOB.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/3307/DVD.Clone.Factory.5.5.html


Zobacz również