Sklonuj swój komputer

Migo - to nazwa nowego produktu firmy Forward Solutions, który, zdaniem producenta, może zrewolucjonizować sposób, w jaki ludzie korzystają z komputerów. Jest to moduł pamięci flash, podłączony do komputera za pośrednictwem portu USB - dołączone do Migo oprogramowanie pozwala na skopiowanie na nośnik wszystkich spersonalizowanych ustawień komputera oraz plików. Dzięki temu użytkownik może z dowolnego "peceta" w kilka chwil uczynić własny komputer.

Przedstawiciele Forward Solutions mówią, że Migo bez problemu pomieści wszystkie osobiste dane użytkownika - ustawienia pulpitu, internetowe "Ulubione", dokumenty, ustawienia konta pocztowego, kontakty, dane z terminarza itp. Po podłączeniu do nowego komputera, dane te kopiowane są na dysk i użytkownik może rozpocząć prace z własnym, skopiowanym z domowego pulpitem, dokumentami, odnośnikami i pocztą.

Za kopiowanie i transfer dokumentów odpowiedzialny jest program PocketLogin. Migo dostępny będzie w dwóch wersjach - o pojemności 128 MB (za 150 USD) i 256 MB (za 200 USD).

Więcej informacji: http://www.4migo.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących