Skull and Bones - premiera, rozgrywka, gameplay. Wszystko, co wiemy o grze

Zbieramy w jednym miejscu najważniejsze informacje na temat gry Skull and Bones.

Skull and Bones (fot. Ubisoft)

Skull and Bones to jeden z najciekawiej wyglądających i bardzo intrygujących projektów Ubisoftu. Wcielenie się w rolę początkującego pirata, który szuka drogi do sławy i bogactwa? To brzmi nad wyraz ciekawie. W jednym miejscu zbieramy najważniejsze informacje na temat gry.

Skull and Bones - premiera i platformy

Gra Skull and Bones planowo miała zadebiutować na rynku 8 listopada tego roku. Ubisoft jednak potrzebuje nieco więcej czasu na dopracowanie produkcji. Dokładnie chodzi o „dopracowanie i zbalansowanie gry przed światową premierą”. Tak jak mieliśmy okazję przekonać się już niejednokrotnie w ostatnim czasie, chodzi o zapewnienie graczom jak najlepszych wrażeń z gry. Premiera została oficjalnie przełożona na 9 marca 2023 roku.

Zobacz również:

  • Ubisoft + na konsolach Xbox! Czy jest w Xbox Game Pass?
skull_and_bones

Skull and Bones (fot. Ubisoft)

Skull and Bones - rozgrywka

Akcja gry Skull and Bones zostanie osadzona w otwartym świecie. W pięknym, ale zarazem niezwykle niebezpiecznym świecie piratów. Swoją przygodę rozpoczniemy jako nieznany nikomu pirat. Nie będziemy ograniczać się tylko do spędzania czasu na wodzie. Jednym z centralnych punktów wypadowych będzie piracka wioska przepełniona przeróżnymi aktywnościami. Tutaj będziemy mogli modernizować swoje statki oraz tworzyć ekwipunek. Tutaj otrzymamy nowe zlecenia oraz spotkamy się z innymi graczami.

Najważniejszym elementem w Skull and Bones będą podróże po oceanie. Rozpoczniemy jako właściciele małego statku. Wraz z postępami w grze będziemy stawać się posiadaczami większej floty, która będzie się różniła pod wieloma względami. Wszystko zależy od naszego stylu gry. Będziemy musieli dbać nie tylko o kondycję naszych statków, ale także morale załogi.

skull_and_bones

Skull and Bones (fot. Ubisoft)

Ciekawie rozwiązana została kwestia zniszczenia statku. Po katastrofie morskiej stracimy postępy i wrócimy do najbliższego portu. Co ważne, będziemy mogli wrócić do miejsca zniszczenia statku, aby mieć szansę na uratowanie przynajmniej części dobytku. Musimy jednak pamiętać, że inni gracze mogą go ukraść.

Bardzo istotne podczas rozgrywki będzie także wypełnianie kontraktów. Musimy pamiętać, że wypełnienie go będzie się łączyć z nagrodą. Jeśli jednak nam się nie uda, poniesiemy spore koszty. Żeby zwiększać swoją reputację będziemy także eksplorować świat, szukać skarbów oraz wykonywać przeróżne aktywności w świecie gry.

Inni gracze nie będą jedynym zagrożeniem w świecie gry. Przybrzeżne wody oraz wyspy będą wypełnione dzikimi zwierzętami. Możemy na nie polować, aby zdobywać np. ich skory, które przydadzą się podczas tworzenia i ulepszania ekwipunku. Będziemy mogli nimi także handlować.

skull_and_bones

Skull and Bones (fot. Ubisoft)

Skull and Bones - trailer

Skull and Bones - gameplay

Skull and Bones - edycje

Skull and Bones będize dostępne w dwóch wydaniach, standardowym oraz premium. Rozszerzone wydanie będzie zawierało dodatkowe elementy:

  • Wydanie gry na wybraną platformę
  • Kolekcja Ballada o Krwawej Bones
  • Dwie dodatkowe misje
  • Artbook - wersja cyfrowa
  • Soundtrack - wersja cyfrowa
skull_and_bones

Skull and Bones (fot. Ubisoft)

Skull and Bones - cena

Gra Skull and Bones będzie dostępna na trzech platformach - PC, Xbox Series X/S oraz PS5. Dostępne będą także różne wydania gry.

Skull and Bones na nowych zwiastunach [10.09.2022]

Podczas Ubisoft Forward deweloper pokazał nowe zwiastuny oraz materiały z rozgrywki ze Skull and Bones. Możecie je zobaczyć poniżej:

Zobacz także: GWINT: Mag Renegat - premiera, cena, platformy, rozgrywka. Wszystko, co wiemy o nowej grze CD Projekt RED


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: