Skuteczny backup i nie tylko - bezpłatna konferencja w Łodzi

21 lutego w Łodzi startuje cykl bezpłatnych konferencji o rozwoju trendów w bezpieczeństwie IT. Uczestnicy wydarzenia poznają system błyskawicznego przywracania backupowanych danych, nowoczesne urządzenia do ich przechowywania oraz sposoby ochrony antywirusowej i narzędzia do skutecznego szyfrowania danych.

Informacja prasowa: StorageCraft

Kluczowe dane można chronić na wiele sposób, jednak kopia na zewnętrznym nośniku to ciągle najpewniejsze zabezpieczenie przed ich utratą. Dlaczego zatem część użytkowników miewa opory przed backupowaniem swoich danych? Jedną z przyczyn mogą stanowić obiegowe opinie, mówiące o tym, że prawidłowe wykonanie i przywrócenie kopii zapasowej jest po pierwsze czasochłonne, a po drugie wymaga specjalistycznej wiedzy. 21 lutego w Łodzi na pierwszej z trzech konferencji „StorageCraft & ESET - czyli od backupu, przez ochronę antywirusową do szyfrowania dysków” firma StorageCraft Polska zamierza udowodnić, że nowoczesny backup jest dostępny dla każdej firmy niezależnie od jej wielkości.

– Wbrew pozorom skuteczny backup nie musi być ani czasochłonny, ani skomplikowany – mówi Sylwia Mucha, General Manager StorageCraft Polska – I co ważniejsze, w przypadku awarii wystarczy nam 5 minut, by uruchomić system operacyjny uszkodzonego komputera i kontynuować na nim pracę. Prawidłowe wykonanie takiej operacji to zaledwie kilka kliknięć, bo oferowany przez nas system ShadowProtect jest naprawdę prosty.

Zobacz również:

  • Dark Web Monitoring - czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?
  • Kiedy kolejna konferencja Apple? Jeszcze w tym roku?

Uczestnicy bezpłatnego seminarium poznają możliwości rozwiązania StorageCraft ShadowProtect –systemu do backupu i szybkiego odzyskiwania danych, zaprojektowanego z myślą o firmach z sektora SMB. Dodatkowym argumentem zachęcającym do uczestnictwa jest oferta specjalna dla uczestników. Każda firma, która w ciągu 6 miesięcy od wydarzenia zdecydują się na zakup produktu może skorzystać z 15% rabatu.

Współorganizatorem konferencji są: firma EPA Systemy – dystrybutor rozwiązań firmy ASUSTOR oraz Biuro Bezpieczeństwa IT firmy DAGMA promujące pakiet do ochrony firmowej sieci ESET Enterprise Edition i narzędzie do szyfrowania danychDESlock+.

Informacje o wydarzeniu: http://www.storagecraft.pl/Wydarzenia/Konferencje