Sky Rojo sezon 3 - przecieki, plotki, oficjalne informacje

Netflix potwierdził: powstanie trzeci sezon serialu „Sky Rojo”! Z tej okazji postanowiliśmy zebrać dla Was wszystkie informacje w jednym miejscu oraz aktualizować je na bieżąco.


„Sky Rojo” to hiszpański serial, który zaskarbił sobie fanów na całym świecie już po pierwszym sezonie. I nic dziwnego, bo jakby się głębiej zastanowić nad tym kto stoi za produkcją to zdamy sobie sprawę, że ten tytuł został wręcz skazany na sukces.

Sky Rojo 2

Twórcami serialu są Álex Pina oraz Esther Martínez Lobato, którzy w swoim dorobku mają taki hit jak „Dom z papieru”. Tytuł ten został wyróżniony w konkursie International Emmy Award nagrodą w kategorii najlepszy serial dramatyczny. Ponadto hiszpański hit znajduje się na 9 miejscu listy TOP Netflixa oraz na 31 pozycji w rankingu najlepszych seriali według portalu Filmweb. Na pierwszej z list „Dom z papieru” wyprzedza takie genialne produkcje jak „Dark”, czy „The Crown”. Musicie więc przyznać, że mając za twórców takich geniuszy w swoich fachu, „Sky Rojo” musiało być po prostu dobre. Najwyraźniej producent serialu myślał podobnie, bo ledwo po debiucie pierwszego sezonu ogłoszono konkretną datę premiery kontynuacji. Niestety, nie stało się podobnie w przypadku trzeciego sezonu.

Zobacz również:

  • Fenomen Squid Game - wnioski są smutne. O to chodziło twórcy.
  • Netflix - które seriale można obejrzeć w 4K? [Aktualizacja 19.10.2021]

Z naszą recenzją pierwszych czterech odcinków 1 sezonu serialu możecie zapoznać się tutaj.

Sky Rojo 2

Sky Rojo

twórcy Álex Pina oraz Esther Martínez Lobato

Tragiczne wydarzenie sprawia, że trzy kobiety muszą salwować się szaloną ucieczką przed swoim alfonsem, jego pachołkami oraz własną mroczną przeszłością.

  • Twórcy: Álex Pina, Esther Martínez Lobato
  • Obsada: Verónica Sánchez, Lali Espósito, Yany Prado, Asier Etxeandia, Miguel Ángel Silvestre, Enric Auquer, Jose Manuel Poga, Carmen Santamaria, Niko Verona, Cecilia Gomez, Godeliv Van den Brandt, Penelope Guerrero, Luisa Vides, Ivan Yao, Luis Zahera, Chema Ruiz
  • Gatunek: Dramat
  • Kraj produkcji: Hiszpania
  • Kategorie: Prześmiewczy
  • Kategoria wiekowa: 16+

Serial „Sky Rojo” opowiada historię trzech prostytutek: Coral, Wendy i Giny, które uciekają z burdelu Las Novias Club w poszukiwaniu wolności. Ich nawianie nie przeszło bez echa, a w pościg zostali zaangażowani pachołkowie alfonsa Romea, skutecznie komplikując całą sytuację.

Dla tych, którzy obejrzeli pierwszy sezon było jasne, że pojawi się kolejny. Większość rozpoczętych wątków nie zostało zamkniętych, a i zakończenie zostawiało wiele do życzenia. Ponadto, biorąc pod uwagę dorobek twórców, można było się spodziewać, że podobnie jak w przypadku "Domu z papieru" zdecydują się na wielosezonową produkcję. Na dzień dzisiejszy wiadome jest, że "Sky Rojo" będzie składał się z trzech sezonów.

Sky Rojo 2

Niestety, do tej pory twórcy nie podali żadnych szczegółów dotyczących fabuły trzeciego sezonu. Biorąc jednak pod uwagę zakończenie poprzedniej części spodziewamy się, że poznamy szczegóły gonitwy Moisésa oraz Romeo za Coral, Wendy i Giną. Tym razem ich miłość nie uratuje dziewczyn...

Aktorzy

W trzecim sezonie zobaczymy oczywiście Verónicę Sánchez (Coral), Lali Espósito (Wendy) oraz Yany Prado (Gina). Kontynuację roli otrzyma również Asier Etxeandia (Romeo) oraz  Miguel Ángel Silvestre (Moisés). Póki co na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy pojawią się nowi aktorzy. Niestety, kontynuacji roli nie doczeka się Enric Auquer (Christian).

Sky Rojo 2

Data premiery

Fani byli świadomi, że pojawi się kontynuacja przygód Coral, Wendy oraz Giny. Z tego powodu ich pytanie nie brzmiało "czy pojawi się trzeci sezon", tylko "kiedy się pojawi". Jak się okazuje, odpowiedź dostali szybciej niż mogli się tego spodziewać. Netflix oficjalnie ogłosił, że #premiera trzeciego sezonu serialu „Sky Rojo” odbędzie się w 2022 roku.