SkyShowtime - najlepsze filmy i seriale science fiction

Lubisz filmy i seriale w klimacie science fiction? Zastanawiasz się, jakie produkcje obejrzysz na nowej platformie SkyShowtime? Zapraszam na wspólną podróż.

Halo (fot. Paramount)

Platforma SkyShowtime zadebiutowała w naszym kraju dokładnie 14 lutego tego roku. Dostęp do usługi możemy aktualnie kupić w kwocie 12,49 zł miesięcznie. W ofercie znajdziemy mnóstwo ciekawych filmów i seriali z takich wytwórni jak Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock. Co jednak z ofertą dla fanów science fiction? Czy znajdą tutaj coś dla siebie?

Przedstawiamy kilka filmów i seriali w klimacie science fiction, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego fana gatunku.

Zobacz również:

  • Warszawianka – nowy serial od SkyShowtime! Kiedy premiera? Fabuła, zwiastun, obsada
  • Netflix - najlepsze filmy i seriale science fiction
  • Halo - jak oglądać serial w Polsce?

Halo

Na początek jeden z największych hitów ubiegłego roku. Seria gier Halo cieszy się ogromną popularnością. Podobnie było z serialem, który powstał na ich podstawie. Akcja rozgrywa się w XXVI wieku. Poznamy tutaj historię superżołnierza, który próbuje ocalić ludzkość przed pozaziemskim imperium wojskowym, które znane jest jako Przymierze.

Battlestar Galactica

W ofercie SkyShowtime znajdziemy także 4 sezony kultowego serialu Battlestar Galactica. Opowiada on o ostatniej cywilnej flocie ludzkości, która musi walczyć z robotami Cylonami podczas poszukiwania mitycznej planety o nazwie Ziemia.

Heroes

Całemu światu grozi katastrofa. Zwyczajni dotąd ludzie z różnych stron świata zyskują supermoce. Muszą zacząć ze sobą współpracować, aby ludzkość ocalała. Czy im się to uda? Zobaczymy w serialu Heroes. Na SkyShowtime dostępne są 4 sezony.

The Midwich Cuckoos

Mała wioska w Anglii zostaje w ciągu jednej nocy opanowana przez przybyszów z kosmosu. Co więcej, rano okazuje się, że większość mieszkających tutaj kobiet jest w ciąży. Historię ich oraz ich rodzin zobaczymy w serialu The Midwich Cuckoos.

Podpalaczka

Podpalaczka to połączenie science fiction i horroru. Film, który powstał na podstawie powieści Stephena Kinga, opowiada o historii Charlie, młodej dziewczyny, która ma dar przekształcania ognia. Jej rodzice muszą chronić ją przed rządową agencją, która chce zamienić jej zdolności w broń masowego rażenia. Na SkyShowtime dostępna jest wersja filmu z 2022 roku.

Powrót do przyszłości

Powrót do przyszłości do kultowy już film z 1985 roku. Licealista Marty McFly zostaje przypadkowo przeniesiony do 1955 roku. Wszystko za sprawą samochodu DeLorean, który został skonstruowany przez jego przyjaciela, ekscentrycznego naukowca dr. Browna. Na platformie dostępne są 3 części filmu.

Raport mniejszości

Raport mniejszości do kolejny kultowy już film z Tomem Cruisem w roli głównej. Wciela się tutaj w postać policjanta, który musi dowieść swojej niewinności w świecie, w którym ludzi karze się zanim popełnią przestępstwo.

Jurassic Park

Genialny miliarder postanowił zaprosić grupę naukowców oraz prawnika do swojego parku rozrywki, w którym można spotkać wyhodowane z DNA dinozaury. W pewnym momencie sytuacja jednak zaczyna wymykać się spod kontroli. W serwisie SkyShowtime możemy obejrzeć wszystkie części filmu Park Jurajski.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: