SkyShowtime w Polsce! Kiedy premiera, biblioteka, cena, oferta

Już dzisiaj w naszym kraju debiutuje nowa platforma streamingowa - SkyShowtime. Zbieramy w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje na temat serwisu.

SkyShowtime (fot. SkyShowtime)

SkyShowtime to nowa platforma streamingowa, która jest już dostępna w naszym kraju. Jak wygląda oferta i ile kosztuje?

SkyShowtime - kiedy w Polsce?

Platforma SkyShowtime od dzisiaj, 14 lutego, jest oficjalnie dostępna w naszym kraju.

SkyShowtime - jakiej oferty możemy się spodziewać?

SkyShowtime może być prawdziwym rajem dla kinomaniaków. Serwis będzie domem dla najnowszych i specjalnie wyselekcjonowanych produkcji Universal Pictures oraz Paramount Pictures. Możemy spodziewać się m.in. takich produkcji jak Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion, Minions: Wejście Gru, The Northman, Sing 2, Sonic the Hedgehog 2, The Lost City, Downton Abbey: A New Era, Nope, Belfast, Ambulance i The Bad Guys.

Zobacz również:

SkyShowtime – te filmy musisz zobaczyć!

Serwis będzie także zawierał w jednym miejscu wyselekcjonowane produkcje od Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock. Na jakie seriale w takim razie możemy liczyć? Halo, Yellowstone, The Offer i Star Trek: Strange New Worlds, a także oryginalnych produkcji SHOWTIME: Yellowjackets, Dexter: New Blood, Super Pumped: The Battle for Uber i The First Lady. A to tylko początek tego, czego możemy się spodziewać. SkyShowtime szykuje się także do inwestowania w oryginalne produkcje. W przyszłości możemy się także spodziewać 2 sezonu serialu Halo, który jest już w produkcji.

Co więcej, pojawiła się także oficjalna informacja mówiąca o tym, że SkyShowtime przejęło prawa do 21 produkcji HBO Max European Originals. Dzięki temu na nowej platformie obejrzymy m.in, takie seriale jak Miasto Niedźwiedzia, Pożądanie, Kamikaze czy polska produkcja Warszawianka z Borysem Szycem w roli głównej.

SkyShowtime - seriale, które warto obejrzeć

Monty Sarhan, dyrektor generalny SkyShowtime, powiedział:

Czas… na SkyShowtime - najlepszy serwis streamingowy w Europie. Zaledwie kilka miesięcy po otrzymaniu pełnej aprobaty organu regulacyjnego, SkyShowtime zostanie oficjalnie uruchomiony 20 września 2022 r. Jesteśmy podekscytowani, że nasi klienci mają dostęp do najnowszych seriali i premier filmowych z naszych kultowych i znanych na całym świecie studiów. Z niecierpliwością czekamy na podzielenie się dalszymi szczegółami na temat dat wprowadzenia platformy na inne rynki i udostępnienie SkyShowtime jeszcze większej liczbie osób w całej Europie.

SkyShowtime - cena

Cena za dostęp do SkyShowtime wydaje się być bardzo atrakcyjna. Miesięczna subskrypcja będzie nas kosztować 24,99 zł.

Dla nowych abonentów dostępna jest oferta promocyjna, która daje dostęp do platformy za połowę ceny. Każdy, kto wykupi usługę do 11 kwietnia, zapłaci jedynie 12,49 zł miesięcznie. Promocyjna cena będzie obowiązywała przez cały okres, kiedy nieprzerwanie będziemy korzystać z subskrypcji.

W jakiej jakości będą filmy i seriale?

Jeśli ktoś miał nadzieję, że produkcje na SkyShowtime obejrzy w jakości 4K, niestety nie mamy dobrych informacji. Platforma ogłosiła, że wszystkie treści będą dostępne w rozdzielczości Full HD.

Zobacz także: Cobra Kai 5 – kiedy odcinek 1? Data premiery, obsada, zwiastun serialu Netflixa


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: