Skyfire - komórkowy pogromca Opery

Skyfire to przeglądarka stron internetowych na urządzenia przenośne wyposażone w system Symbian S60 3rd edition lub Windows Mobile. Aplikację można bez wahania określić jako przełom w oprogramowaniu na telefony komórkowe, bowiem swoimi możliwościami i szybkością działania dorównuje przeglądarkom znanym z pecetów. Skyfire jest w fazie testów, jednak od niedawna mogą z niego skorzystać także użytkownicy z Polski.

Skyfire jest najszybszą i najbardziej funkcjonalną przeglądarką na telefony komórkowe. Pozwala użytkownikowi wyświetlać strony internetowe w pełni ich możliwości - niezależnie czy zbudowane są w oparciu o prosty HTML czy pełną efektów graficznych technologię Flash. Aplikacja jest prosta w obsłudze oraz posiada doskonale skonstruowane narzędzia ułatwiające przeglądanie bogatych w treść stron internetowych na małym ekranie telefonu. Można przybliżać dowolną część witryny, dodawać strony do zakładek oraz przeszukiwać je w poszukiwaniu określonej frazy. Ciekawą funkcją jest możliwość szybkiego wysłania adresu wyświetlanej witryny w krótkiej wiadomości tekstowej SMS.

Pobierz aplikację Skyfire z zasobów plikowych PCWorld:

- wersja na Symbiana

- urządzenia z Windows Mobile

Skyfire - komórkowy pogromca Opery

UWAGA! Żeby ściągnąć opisywaną przeglądarkę należy wypełnić formularz, który zawiera pole wymagające podania amerykańskiego numeru telefonu - nie jest on jednak niezbędny do użytkownia Skyfire, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wpisać dowolne cyfry.

Skyfire - komórkowy pogromca Opery

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: