Skype dla iPhone'a już w Apple App Store

Posiadacze telefonu Apple - ale i odtwarzacza multimedialnego iPod touch - mogą już pobierać ze sklepu App Store program Skype przystosowany do pracy na wymienionych urządzeniach. Skype jest dostępny bezpłatnie.

Skype dla iPhone'a umożliwia m.in. nawiązywanie połączeń z innymi użytkownikami Skype i płatnych połączeń z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi; wysyłanie i odbiór wiadomości błyskawicznych z wykorzystaniem technologii 3G, Wi-Fi, GPRS lub EDGE; odbiór połączeń na osobisty numer internetowy w Skype.

Skype dla iPhone'a już w Apple App Store

Skype dla iPhone'a

Jak przekonuje producent, za połączenie Skype 2 Skype przez Wi-Fi nie będzie naliczana żadna opłata, natomiast połączenia z numerami telefonii komórkowej i stacjonarnej będą obciążone standardowymi stawkami.

Skype jest także oferowany w wersjach dla urządzeń z systemami Windows Mobile i Google Android, jak również dla telefonów obsługujących Javę. Wydanie dla iPhone'a było zapowiadane w styczniu br.

Więcej informacji: Skype

Przypomnijmy, że na telefonie Apple można również instalować komunikator Gadu-Gadu. Mobilne GG w wersji 1.0 można pobrać z naszego działu Download.