Słabszy Samsung Galaxy S5 uchwycony na granicy Indii

W serwisie Zauba pojawiły się dane urządzenia noszącego oznaczenie Samsung SM- G800F. Być może jest to model Galaxy S5 Neo.

Kilka tygodni temu Samsung zaprezentował nowy flagowy smartfon, model Galaxy S5 (SM-G900). W przypadku jego poprzednika, Galaxy S4, doczekaliśmy się z czasem wielu wersji - Galaxy S4 Active, Galaxy S4 Zoom i Galaxy S4 mini. Najprawdopodobniej koreański producent nie zrezygnował z tej strategii, co potwierdzają dane zamieszczone przez serwis Zauba, który monitoruje import i eksport na terenie Indii.

W poprzednim tygodniu znaleźć w nich można było zapis o Samsungu SM-G870A, którym, jak się oczekuje, będzie wersja mini Galaxy S5. Dzisiaj pojawiły się jednak nowe zapisy na temat urządzenia noszącego kodowe oznaczenie Samsung SM- G800F i wycenionego (po przeliczeniu) na 391 euro. Obecnie wydaje się, że możemy mieć tutaj do czynienia z modelem Galaxy S5 Neo, który w porównaniu do pierwowzoru miałby być mniej wydajny, ale przez to tańszy, więc bardziej przystępny dla przeciętnego konsumenta.

Zobacz również:

  • Jak zgarnąć ekstra promocje na AGD i nie tylko? Samsung przygotował atrakcyjne opcje
  • Najlepszy antywirus na Androida - przegląd antywirusów na system Android 2023

Na koniec warto też przypomnieć, że pomimo premiery Galaxy S5 nie umilkły spekulacje na temat możliwości powstania jego drugiej wersji o nazwie Galaxy F, która miałaby cechować się metalową obudową oraz lepszymi parametrami obejmującymi m.in. wyświetlacz i procesor.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: