Slime Rancher - kolejna darmowa gra od Epic Store

Slime Rancher to urocza sandboksowa gra pierwszoosobowa. Graj jako Beatrix LeBeau: młoda, ambitna farmerka, która osiedla się tysiąc lat świetlnych od Ziemi na Dalekiej, Dalekiej Prerii.

Slime Rancher to produkcja dla graczy w każdym wieku. Każdy dzień oznacza nowe wyzwania i ryzykowne okazje na zdobycie wielkiej fortuny w branży hodowli slime’ów. Gromadź kolorowe slime’y, doglądaj upraw, gromadź zasoby i eksploruj nieokiełznane, dzikie ostępy, korzystając z wielofunkcyjnego vacpacka. Nie wiesz jak to robić? Poniższy trailer pokaże Ci, na czym polega ta niezwykła zabawa. Dostępne są trzy tryby zabawy: Adventure, Casual i Rush. Slime'y można ze sobą mieszać - łączna ilość kombinacji przekracza 150!

Slime Rancher jest dostępne za darmo do 21 marca. Jak otrzymać tą grę? Należy albo wejść na stronę Epic Games Store albo uruchomić launcher. W obydwu przypadkach należy przejść na stronę główną sklepu, wskazać na obrazek Slime Launcher, a następnie kliknąć opcję Za darmo i kierować wyświetlanymi na ekranie wskazówkami. Wymagania gry nie są duże: potrzebny system operacyjny Windows 7 lub wyższy, procesor Dual Core 2,2 GHz, 4GB RAM, karta graficzna z 512MB VRAM, DirectX 11 oraz 1 GB miejsca na dysku.