Słoń wraca z nową grą! Sprawdź, czym jest Zero Absolutne

Dwa lata temu ruszyła kampania crowdfundingowa na grę M.E.A.T. RPG, czyli pixelartową produkcję, za którą odpowiedzialne jest założone przez Słonia studio Trippin Bears. Teraz przyszedł czas na kolejny tytuł od polskiego dewelopera.

Absolute Zero (fot. Trippin Bears)

Absolute Zero to pierwszoosobowa strzelanka, której wygląd mocno inspirowany jest grami retro. Produkcja będzie jednak wzbogacona o elementy, które pozwolą graczom poczuć powiew świeżości. Kiedy zobaczymy pierwsze zajawki, Zero Absolutne może nam się skojarzyć z pierwszymi odsłonami Dooma. Mroczne lokacje, przeciwnicy wyjęci wprost z koszmarów czy ciężka muzyka to wspólny element charakteryzujący nadchodzącą grę. Nie zabraknie tutaj też sekretnych poziomów czy osiągnięć. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox i PlayStation.

Podczas rozgrywki wcielimy się w sir Culligana, który pomimo wielu tragedii nie zamierza się poddawać. Mówi się, że zemsta jest słodka a nasz protagonista nie zamierza jej odpuścić. Fabularnie poznamy kontynuację wątków znanych z wcześniejszej gry Trippin Bears, czyli M.E.A.T. RPG.

Nie jest znana jeszcze dokładna data premiery pełnej gry. Możemy jednak już w tej chwili zapoznać się z wersją demonstracyjną. Do dyspozycji dostaniemy jedną z głównych lokacji, 4 rodzaje broni oraz kilka umiejętności specjalnych. Rozprawimy się także z 3 bossami.

Demo dostępne jest na karcie gry na Steam.

Ruszyła już także kampania crowdfundingowa w serwisie Wspieram.to. Zakończenie akcji zaplanowane jest na 13 grudnia tego roku. Twórcy do tego czasu potrzebują zebrać 75 000 zł. Aktualnie gracze wsparli projekt już w 67 %

Twórca przygotował także singiel promujący swoją najnowszą grę.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: