Słuchawki ASTRO Gaming w końcu trafiają do sprzedaży w Polsce. Oto oferta producenta

Od kilku tygodni wiadomo było, że amerykańska marka ASTRO Gaming zamierza wejść ze swoją ofertą na polski rynek. Teraz dzięki uprzejmości agencji Mindspot znamy już więcej szczegółów całego przedsięwzięcia. Amerykański producent na początek proponuje cztery modele słuchawek przeznaczonych dla graczy.

Słuchawki ASTRO Gaming A20 Wireless

ASTRO Gaming działa pod skrzydłami marki Logitech. Produkty amerykańskiej firmy są cenione przez graczy na całym świecie ze względu na wysoką jakość dźwięku. Teraz również fani e-sportu w Polsce będą mogli je kupić. Na początek do sprzedaży trafiają cztery modele o zróżnicowanych cenach i funkcjach.

Podstawowym modelem dla polskich graczy jest ASTRO A10. To przewodowe słuchawki z 40-milimetrowymi przetwornikami osadzone na wykonanym ze stali pałąku. Produkt jest kompatybilny z komputerami PC oraz konsolami PS4 i Xbox One. Wbudowany mikrofon automatycznie dezaktywuje się po podniesieniu pałąka. Gumowane wykończenia sprawiają, że słuchawki są wygodne i jednocześnie trwałe.

Cena podstawowej wersji ASTRO A10 wynosi 269 zł. Dodatkowo dla Xboksa One przewidziano wzmacniacz MixAmp M60, który pozwala miksować dźwięki z gry z audio zbieranym przez mikrofon. Taki zestaw kosztuje 499 zł.

Z myślą o bardziej wymagających użytkownikach przygotowano model ASTRO A40 TR. Tu również mamy do czynienia z połączeniem kablowym, jednak dodatkowo dostajemy system dźwięku przestrzennego Dolby Headphone 7.1 Surround i odłączany mikrofon jednokierunkowy. Przygotowano dwa warianty urządzenia - komplet ze wzmacniaczem dla konsoli Xbox (MixAmp M80) kosztuje 919 zł. Uniwersalny wzmacniacz w zestawie z ASTRO A40 TR (MixAmp Pro TR) będzie kosztować 1169 zł.

Dla tych, którzy nie przepadają za kablami przygotowano modele ASTRO A20 Wireless oraz ASTRO A50 Wireless ze stacją bazową. Pierwszy z nich wykorzystuje pasmo 5 GHz do transmisji dźwięku. Wbudowana bateria zapewnia do 15 godzin nieprzerwanej pracy bez konieczności ładowania. Bardziej rozbudowany model ASTRO A50 Wireless wspiera dźwięk przestrzenny 7.1 Dolby Headphone Surround. Nauszniki pokryto dodatkowo płóciennymi poduszkami, które izolują od dźwięków otoczenia. Ceny wersji Wireless to odpowiednio 709 zł i 1339 zł.