Słuchawki Apple AirPods Studio zadebiutują za kilka godzin!

Najnowsza plotka wskazuje, że słuchawki Apple AirPods Studio mogą zadebiutować jeszcze dziś. Co zaoferują pierwsze słuchawki nauszne od giganta z Cupertino?

W zeszłym miesiącu L0vetodream za pośrednictwem Twittera przekazał, że Apple szykuje dla nas świąteczny prezent. Później w sieci pojawiły się rzekome notatki wewnętrzne Apple, które wskazywały, że 8 grudnia o godzinie 8:30 rano czasu wschodniego w Apple Store pojawi się nowy produkt.

Apple AirPods Studio
Źródło: appleinsider.com

Apple AirPods Studio

Źródło: appleinsider.com

W poniedziałek portal AppleTrack przekazał, że Apple przygotowuje się do prezentacji swoich pierwszych słuchawek nausznych - AirPods Studio.

Nowy model zaoferuje aktywną redukcję hałasów z otoczenia oraz wykrywanie zakładania/zdejmowania słuchawek. Na pokładzie ma się znaleźć również zaawansowany korektor dźwięku. Cena ma startować z pułapu 349 dolarów, co przełoży się najprawdopodobniej na 1499/1599 zł.

Słuchawki Apple AirPods Studio powinny pojawić się w Apple Store o 14:30 czasu lokalnego w Polsce. Jeżeli tak się stanie Apple udostępni także pełną specyfikację techniczną oraz notatkę prasowa. Z okazji premiery nowego urządzenia nie powinniśmy oczekiwać żadnego wystąpienia na żywo.

Pierwsze egzemplarze powinny dotrzeć do odbiorców jeszcze przed świętami.

Sprawdź najważniejsze informacje o iPhone 12.

Zobacz, jakiego iPhone'a warto kupić.

Źródło: phonearena.com