Słuchawki Creative Zen Hybrid za darmo! Możesz je odebrać jednym kliknięciem

Cretive przygotowuje się do premiery swoich nowych słuchawek z ANC. Z tej okazji możemy je wyrwać przedpremierowo - i do tego za darmo!

creative zen hybrid white light

Fot. Creative

Już 8 czerwca odbędzie się premiera nowych słuchawek od Creative. Z tej okazji, firma przygotowała ciekawy konkurs dla entuzjastów marki. W ramach promocji, do daty premiery słuchawek, możemy zarejestrować się na stronie producenta aby wziąć udział w losowaniu jednej ze 100 darmowych par.

Dodatkowo, nawet jeśli nie uda nam się wygrać, po rejestracji będziemy mogli skorzystać ze zniżek na ten i inne produkty od producenta! Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba wiele robić, wystarczy podać swój adres email na tej stronie internetowej. Cena sklepowa nowych słuchawek została ustalona na 458 zł, więc ciężko przepuścić okazję na otrzymanie ich za darmo!

Zobacz również:

creative zen hybrid white promo

Fot. Creative

Czego możemy się spodziewać od nowych słuchawek firmy Creative? Mają one sporo ciekawych funkcji:

  • Hybrydowa Aktywna Redukcja Szumów (ANC) - słuchawki redukują szumy otoczenia ggdy słuchamy muzyki, a także eliminują dźwięki z zewnątrz, gdy rozmawiamy w nich przez telefon
  • Tryb Otoczenia (Ambient Mode) - kiedy potrzebujemy być świadomi tego, co dzieje się wokół nas, możemy włączyćtryb otoczenia, dzięki któremu urządzenie zamplifikuje dźwięki z zewnątrz, nie wyłączając naszej muzyki.
  • 40-milimetrowe przetworniki neodymowe - duży driver zapewni zarówno czysty bas, jak i wyraźne wysokie tony. Sprawia też, że dźwięk jest bardzo wyważony - ani przesadnie basowy, ani zbyt ostry.
  • Długa żywotność baterii i superszybkie ładowanie - słuchawki wytrzymują aż 37 godzin słuchania muzyki bez ładowania (27 z włączonym ANC). Możemy spokojnie wyjechać na weekend i nie martwić się o ładowarkę! Ponadto, już po 5 minutach ładowania zyskamy 5 godzin muzyki!
  • Idealny jako codzienny bagaż podręczny - słuchawki są lekkie i łatwo się składają, co pozwala wcisnąć je nawet do najmniejszego plecaka lub torebki.

Udział w promocji można wziąć do 8 czerwca, warto więc spróbować swoich sił!