Słuchawki Galaxy Buds Live już z certyfikatem - co o nich wiemy?

Najnowsze słuchawki True Wireless otrzymały właśnie certyfikat, który umożliwia wprowadzenie ich do sprzedaży. Co zdradzają najnowsze dokumenty?

Samsung na konferencji Galaxy Unpacked poza smartfonadmi zaprezentuje również nową gamę akcesoriów. W jej skład wchodzić będą prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds Live oraz nowa opaska fitness, która zastąpi Galaxy Fit e. Premiera nastąpi już za niecały miesiąc - 5 sierpnia.

Słuchawki Galaxy Buds Live w kolorze Mystic Bronze 

Źródło: evleaks

Słuchawki Galaxy Buds Live w kolorze Mystic Bronze

Źródło: evleaks

Najnowsze słuchawki Galaxy Buds Live zostały właśnie zauważone w bazie MIIT. Słuchawki TWS zostały opisane jako Samsung SM-R180. Wcześniej Roland Quandt potwierdził, że Galaxy Buds Live otrzymają oznaczenie kodowe SM-R180.

W tym samym czasie Samsung rozpoczął certyfikacje nowej opaski fitness w koreańskim centrum NRRA. To urządzenie otrzymało numer modelu SM-R220. Niestety w chwili obecnej nie posiadamy dodatkowych informacji o nowym konkurencie dla Xiaomi Mi Band 5.

Słuchawki Galaxy Buds Live po raz pierwszy pojawiły się w sieci dzięki Evanowi Blassowi, który udostępnił fotografie urządzenia za pośrednictwem swojego konta na Patron. Zdjęcia pokazują słuchawki TWS w kształcie fasoli. Do tej pory Samsung nie posiadał w swojej ofercie podobnych słuchawek.

Wiemy także, że słuchawki zadebiutują na rynku w trzech wersjach kolorystycznych - czarnej, białej oraz brązowej. Etui ładujące zostało wyposażone w dwie, kolorowe diody LED informujące użytkownika o statusie naładowania akumulatora.

Zapoznaj się z informacjami na temat Samsunga Galaxy Note 20.

Sprawdź, ile kosztują najnowsze słuchawki Galaxy Buds+

Źródło: 91mobiles.com