Słuchawki Galaxy Buds Live lub Buds Pro za darmo? Skorzystaj z okazji!

Kup jedno z urządzeń Samsung Galaxy, aby otrzymać w prezencie słuchawki Galaxy Buds Live albo Buds Pro. Sprawdźcie, które modele są objęte promocją.

W ramach najnowszej oferty Samsunga, przy zakupie wybranych urządzeń z serii Galaxy możemy liczyć na dodatkowy prezent w postaci bezprzewodowych słuchawek - Galaxy Buds Live o wartości 749 zł lub Galaxy Buds Pro, które obecnie kosztują 999 zł.

Aby skorzystać z promocji należy:

 1. Wybrać i kupić wybrane urządzenie Galaxy objęte promocją w dniach 15.02 do 07.03.2021 r.
 2. Aktywować swoje urządzenie z aktywną polską kartą SIM do 10.03.2021 r. W przypadku tabletów Galaxy Tab S7 I S7+ w wersji Wi-Fi niezbędne jest uruchomienie urządzenia na terytorium Polski oraz posiadanie dostępu do internetu. Następnie należy zalogować się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie lub tablecie.
 3. Wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy do promocji, dostępny po zalogowaniu do Aplikacji Samsung Members na Twoim nowym urządzeniu, w terminie do 12.03.2021 r. oraz załączyć dowód zakupu.
 4. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 10 dni roboczych zostanie wysłana nagroda - słuchawki Galaxy Buds Pro albo Buds Live.
Słuchawki Galaxy Buds Live lub Buds Pro za darmo? Skorzystaj z okazji!
 • Galaxy Buds Pro w prezencie przy zakupie modeli:
 • Słuchawki Galaxy Buds Live lub Buds Pro za darmo? Skorzystaj z okazji!
 • Galaxy Buds Live w prezencie przy zakupie urządzeń:
 • Słuchawki Galaxy Buds Live lub Buds Pro za darmo? Skorzystaj z okazji!

  Promocja trwa od 15.02 do 07.03.2021 r. Szczegóły znajdziecie na www.samsung.com

  Sprawdźcie również: Najlepsze promocje na smartwatche i smartbandy