Słuchawki produkcji Creativa

Creative poszerzył gamę produktów multimedialnych o trzy modele słuchawek: HQ-1300 Headphones, HS-300 Headset oraz HQ-60.

Słuchawki produkcji Creativa
Słuchawki Creative HQ-1300 Headphones to najbardziej rozbudowany model. Są to „nauszniki” wyposażone w regulowaną wielkość pałąka i miękkie poduszki zapewniające wysoki komfort użytkowania. Wtyki zostały pozłocone w celu zwiększenia ich trwałości oraz zapewniania lepszej jakości brzmienia.

Creative HS-300 Headset to produkt dobrze nadający się do komunikacji w sieci, gier oraz wideokonferencji. Mikrofon, z funkcją redukcji szumów, zwiększa precyzję dźwięku i zapewnia czystszą transmisję głosu, podczas gdy

Słuchawki produkcji Creativa
funkcja wyciszania pozwala zachować prywatność, gdy jest to potrzebne. Zestaw wyposażony został w elastyczny pasek potyliczny oraz piankowe poduszki słuchawkowe.

Zobacz również:

  • Samsung szaleje i przecenia Galaxy S23 Ultra oraz Galaxy A54 5G [31.03.2023]

Creative HQ-60 to słuchawki przeznaczone do stosowania z urządzeniami przenośnymi. Specjalnie profilowany pałąk sprawia, że dobrze dopasowują się do tyłu głowy.

Ceny słuchawek przedstawiają się następująco: Creative HQ-1300 Headphones - 26 USD netto, Creative HS-300 Headset – 14 USD netto, Creative HQ-60 – 7,80 USD netto.

Informacje:

http://www.creative.pl