SmartDOM od Plusa i Cyfrowego Polsatu to 10 złotych zniżki za kolejny abonament

Polski operator Plus razem z Cyfrowym Polsatem przygotowali dla swoich klientów nową promocję o nazwie smartDOM. W jej ramach za każdy dodatkowy abonament na internet mobilny, usługi telefoniczne lub telewizyjne będzie można uzyskać rabat w wysokości 10 złotych.

Współpraca Plusa i Cyfrowego Polsatu zacieśnia się. Polski operator ogłosił dziś wprowadzenie do oferty nowej promocji, która pozwoli na obniżenie kosztu miesięcznych abonamentów na usługi, jeśli klient zdecyduje się na podpisanie kolejnej umowy. W ramach smartDOM będzie przyznawany rabat w wysokości 10 złotych za każdą dodatkową umowę, którą klient podpisze z jedną lub drugą firmą.

Rabat nie jest jednorazowy, a przyznawany jest za każdy dodatkowy abonament na cały okres trwania umowy. Górny limit to trzy pakiety internetu mobilnego, trzy abonamenty telefoniczne oraz trzy pakiety telewizyjne. Są też ograniczenia w wysokości abonamentu, który kwalifikuje się do promocji smartDOM. W przypadku telewizji jest to zobowiązanie w wysokości minimum 59,90 złotych miesięcznie, a w przypadku telefonu i internetu mobilnego jest to 39,90 złotych miesięczne.

Zobacz również:

  • Routery/Modemy 5G - Ranking 2021/2022

Do kampanii reklamowej smartDOM sieć Plus zaangażowała Joannę Brodzik i Pawła Wilczaka, czyli serialowych Kasię i Tomka. Hasłem przewodnim kampanii jest “Oszczędzanie przez dodawanie” co ma zachęcić klientów do przechodzenia ze wszystkimi usługami właśnie do Plusa lub Cyfrowego Polsatu, co ma być tansze niż skorzystanie z rozwiązań konkurencji. Maksymalny możliwy do uzyskania rabat to 80 złotych miesięcznie, a możliwość jego uzyskania w ramach smartDOM pojawi się już od 18 lutego.