SmartGPS touch G66plus: lekki i czuły odbiornik GPS

Firma Smart Elektronik wprowadziła na rynek lekki odbiornik GPS o bardzo wysokiej czułości. Produkt współpracujący między innymi z telefonami komórkowymi i smartfonami sprawdza się w trudnym terenie, w którym tradycyjne odbiorniki zazwyczaj tracą sygnał.

SmartGPS touch G66plus komunikuje się z innymi urządzeniami za pośrednictwem technologii Bluetooth. Dzięki zastosowaniu 66-kanałowego układu GPS charakteryzuje się bardzo wysoką czułością. Odbiera sygnał GPS nawet w trudnych warunkach, na obszarach o wysokiej zabudowie, zadaszonych czy gęsto zalesionych. Wykorzystuje ponadto system A-GPS (Assisted GPS), skracający czas pozycjonowania.

Odbiornik GPS o bardzo wysokiej czułości jest kontrolowany za pośrednictwem panelu dotykowego

Odbiornik GPS o bardzo wysokiej czułości jest kontrolowany za pośrednictwem panelu dotykowego

Urządzenie ważące 30 g zostało umieszczone w obudowie o grubości zaledwie 6,8 mm. Jego praca jest nadzorowana za pośrednictwem łatwego w obsłudze panelu dotykowego. Rolę źródła zasilania pełni wbudowana bateria litowa, którą można ładować za pomocą portu USB lub dostarczanej przez producenta ładowarki.

Obudowa odbiornika ma grubość zaledwie 6,8 mm

Obudowa odbiornika ma grubość zaledwie 6,8 mm

Produkt jest oferowany w cenie 199 złotych. W zestawie poza odbiornikiem GPS znalazła się ładowarka samochodowa, przewód USB oraz płyta CD z instrukcją i oprogramowaniem.


Zobacz również