Smartbox by Inbox - Google chce zrewolucjonizować pocztę

Google nigdy nie bało się nowatorskich rozwiązań oraz eksperymentów. Można by wymienić długa listę rzeczy, które firma z Mountain View wprowadziła jako pierwsza. A teraz zapowiada kolejną rewolucję w IT.

Ta rewolucja zwać się będzie Smartbox by Inbox. Dotyczy ona skrzynek pocztowych, ale... nie mailowych, a prawdziwych. Właściwie pełna jej nazwa to "Smartbox by Inbox (by Gmail by Google)". Ma ona posiadać liczne możliwości i usprawnienia, które sprawią, że odbieranie rachunku za prąd czy nawet listu od komornika stanie się prawdziwie przyjemną czynnością. Zapraszam na krótką prezentację nowego pomysłu Google.

Co jak co, ale trzeba przyznać, że taki filtr antyspamowy przydałby się każdemu, kto mieszka w dużym mieście, prawda? Powyższym wynalazkiem Google pokazuje także nowy rodzaj poczty mobilnej - mam więc nadzieję, że skrzynki będą wykonane z lekkiego plastiku, co przyda się zwłaszcza osobom starszym. Koszt takiej rewolucyjnej skrzynki ma wynieść około 200 dolarów (jakieś 750 złotych). Warto?

Zobacz również:

  • Android 14 z funkcją, która nawet Google nie wie, jak ma działać