Smartfon LG G3 Mini pojawia się w pierwszych przeciekach

Koreańska firma LG zaledwie tydzień temu zaprezentowała nowy flagowy smartfon G3, a w sieci już teraz pojawiają się doniesienia dotyczące mniejszej wersji tego urządzenia.

LG G3 został zaprezentowany przez producenta w zeszłym tygodniu. To ogromne urządzenie o ekranie QuadHD z miejsca stało się hitem sprzedażowym na rodzimym rynku i zostało, podobnie jak poprzednie wydanie flagowca koreańskiej firmy, ciepło przyjęte przez pierwszych recenzentów. Niestety, nawet minimalnej grubości ramki nie są w stanie sprawić, żeby G3 był wygodny podczas korzystania z niego z pomocą jednej dłoni i wielu klientów czeka na pomniejszoną wersję topowego smartfona LG.

Wedle pierwszych doniesień Koreańczycy już pracują nad wprowadzeniem LG G3 Mini do sprzedaży, a w sieci pojawiły się pierwsze, jeszcze niepotwierdzone informacje dotyczące specyfikacji. Jeśli im wierzyć, LG G3 Mini wyposażony zostanie w ekran o przekątnej 4,5 cala, czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz i pięciomegapikselowy aparat fotograficzny. Specyfikację dopełniać będzie 8 GB przestrzeni na system, dane użytkownika i aplikacje oraz bateria o pojemności 2100 mAh.

Smartfon LG G3 Mini pojawia się w pierwszych przeciekach

Osoby czekające na ten smartfon mogą być zawiedzione. Jeśli specyfikacja się potwierdzi, to nie dość, że LG G3 Mini nie będzie miał zbyt wiele wspólnego, oprócz nazwy, z flagowym smartfonem producenta, to będzie miał też słabsze parametry od LG G2 Mini. Ostatnia pomniejszona wersja topowego telefonu wyposażona została bowiem w 4,7-calowy ekran oraz aparat fotograficzny 8 mpix.

źródło: gforgames.com