Smartfon Oppo Find 7 pojawia się na zdjęciach. Będą dwie wersje

W przeciągu dwóch tygodni do sprzedaży ma trafić nowy smartfon Oppo Find 7. Producent tego urządzenia przed premierą umiejętnie podsyca atmosferę i udostępnia kolejne informacje na jego temat.

Smartfon Oppo Find 7 ma być nowym urządzeniem z systemem Android na rynku. Ma powalczyć o palmę pierwszeństwa z topowymi smartfonami takich uznanych producentów jak Samsung, Sony, LG i HTC. Już od grudnia wiadomo, że Oppo planuje wprowadzić na rynek sprzęt o naprawdę potężnej specyfikacji i w swoich materiałach reklamowych sugeruje, że będzie to urządzenie deklasujące Samsunga Galaxy S5.

Smartfon Oppo Find 7 pojawia się na zdjęciach. Będą dwie wersje

Dziś producent zapowiedział, że pojawią się dwie wersje tego samego urządzenia. Ma je różnić rozdzielczość ekranu. Podstawowa wersja Oppo Find 7 ma mieć ekran o przekątnej długości 5,5 cala i standardowej dziś rozdzielczości Full HD 1080p. Druga wersja ma posiadać już zapowiadany przez Oppo w grudniu ekran 2K, który wyświetli 2560 na 1440 pikseli. Pojawiło się też zdjęcie promocyjne, na którym można podziwiać w pełnej krasie.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [18.10.2021]
  • Oto realme GT Neo2T. Świetne parametry i jeszcze lepsza cena!

Wiele osób spodziewało się takiego ekranu w nowym flagowcu Samsunga, ale koreańska firma zdecydowała się na sprawdzone 1080p. Nie jest jednak wykluczone, że także Galaxy S5 doczeka się drugiej wersji z ekranem 2K, która miałaby nazywać się Samsung Galaxy F. O ekranach 2K mówi się też w kontekście kolejnych telefonów od LG, Sony i HTC. Możliwe jednak, że tych producentów wyprzedzi właśnie Oppo.

Smartfon Oppo Find 7 pojawia się na zdjęciach. Będą dwie wersje

W serwisie Phone Arena pojawiło się też trochę nowych zdjęć, które zostały rzekomo wykonane aparatem fotograficznym Oppo Find 7, ale nadal nie ma potwierdzenia tego, że do telefonu trafi matryca o wielkości 50 -ciu megapikseli. Zapoznać z fotografiami można się pod tym adresem.

źródło: engadget.com