Smartfon Sony Xperia Z2 w wersji Deluxe Edition nie trafi do Polski

Najnowszy flagowiec japońskiej firmy Sony o nazwie Xperia Z2 nie trafił jeszcze oficjalnie do sprzedaży, a producent zapowiedział jego limitowaną edycję specjalną. Sam telefon nie będzie różnił się od normalnej wersji, ale duże zmiany zajdą w zawartości pudełka.

Sony Xperia Z2 to najnowszy topowy model telefonu Sony, który został zaprezentowany miesiąc temu na targach MWC 2014 w Barcelonie. Smartfon ten będzie mieć 5,2 calowy ekran o rozdzielczości Full HD, a napędzać go będzie procesor Qualcomm Snapdragon 801 o taktowaniu 2,3 GHz i 3 GB pamięci RAM.

Urządzenie to ma lada moment trafić do sprzedaży. Zawartość pudełka będzie dość standardowa, a w środku zapewne znajdzie się ładowarka, słuchawki i kabelek USB OTG. W Chinach możliwe będzie jednak zamówienie specjalnego zestawu o nazwie Xperia Z2 Deluxe Edition, który wyposażony zostanie w znacznie więcej dodatków.

Zobacz również:

Smartfon Sony Xperia Z2 w wersji Deluxe Edition nie trafi do Polski

Oprócz samego telefon i ładowarki w zestawie nazwanym Sony Xperia Z2 Deluxe Edition znajdzie się zestaw słuchawkowy wyciszający szumu (MDR-NC31EM), etui (SCR10) oraz mikrofon stereo (STM10). Oprócz tego dołączona została też magnetyczna stacja dokująca (DK36).

Niestety, złą wiadomością jest tutaj dostępność zestawu, a raczej jej brak. Wprowadzony został do sprzedaży wyłącznie z Chinach i przygotowano zaledwie 1000 takich zestawów. Biorąc pod uwagę jego cenę, wyższą zaledwie o równowartość 84 dolarów od pudełka z podstawową wersją Xperii Z2, szkoda że tak atrakcyjna oferta nie pojawiła się w naszym kraju.

źródło: gsmarena.com