Smartfon iPhone 5C uchwycony na filmie. Zobacz go w akcji

Apple iPhone 5C nadchodzi. Zanim jednak oficjalnie go poznamy, zapraszam do obejrzenia filmu prezentującego działający egzemplarz tego oczekiwanego przez wielu gadżetu.

Już jutro Apple przeprowadzi konferencję, podczas której, jeżeli potwierdzą się dotychczasowe spekulacje, zaprezentuje światu swoje dwa nowe smartfony - flagowy model iPhone 5S oraz budżetowy iPhone 5C.

Osoby z niecierpliwością czekające na to wydarzenie zapraszam jednak już dzisiaj do obejrzenia (kliknij tutaj) krótkiego filmu przygotowanego przez serwis CtechCN, na którym zaprezentowany został (a przynajmniej tak wynika z zapewnień autorów materiału) działający egzemplarz drugiego z tych gadżetów.

Zobacz również:

  • Z Apple do Ferrari, czyli jak technologia mobilna łączy się z motoryzacją
  • iPhone 13 w nowych kolorach! Znamy je z poprzednich modeli

Chodzi głównie o Chiny

Na koniec warto przypomnieć, że widoczny na filmie model iPhone 5C przygotowany został głównie z myślą o chińskim rynku. Firmie Apple w ostatnim czasie nie wiedzie się bowiem na nim najlepiej. Doszło nawet do tego, że pod względem sprzedaży smartfonów spadła na siódmą pozycję oddając pola dwóm lokalnym producentom: Huawei i Xiaomi.