Smartfon z pakietem internetu na rok za 349 złotych trafił do Biedronki

Smartfony stają się coraz tańsze i trafiają do sprzedaży nie tylko u operatorów komórkowych i w sklepach z elektroniką. Za dystrybucję nowoczesnych komórek wzięły się też dyskonty, w tym popularna sieć Biedronka. Do oferty dołączył nowy model myPhone Smart wyposażony w kartę SIM zapewniającą pod pewnymi warunkami łaczność z internetem na rok, a to wszystko w cenie 349 złotych.

Klienci sieci sklepów Biedronka będą mogli niedługo zakupić nowy telefon o nazwie myPhone Smart. Urządzenie oferowane jest w zestawie ze starterem operatora wirtualnego MVNO tuBiedronka, a całość oferowana jest klientom w bardzo niskiej cenie wynoszącej 349 złotych.

Sam telefon jest urządzeniem z niskiej półki i cechuje się 4,5-calowym ekranem o rozdzielczości 854 na 480 punktów. Napędza go procesor z dwoma rdzeniami Cortex A7 taktowanymi zegarem 1,3 GHz wspomagany układem graficznym Mali-400MP. Całość dopełnia 512 MB pamięci operacyjnej RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej na system, aplikacje i dane użytkownika z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD o kolejne 32 GB.

Smartfon z pakietem internetu na rok za 349 złotych trafił do Biedronki

W zestawie oprócz telefonu znalazła się karta SIM wirtualnego operatora tuBiedronka, która pozwala przez rok łączyć się z internetem bez żadnych opłat. Jest tutaj oczywiście haczyk: użytkownik musi co jakiś czas doładować konto, a na rok przyznane zostało tylko 1 GB transferu. Dobrą wiadomością jest to, że myPhone Smart jest urządzeniem typu Dual SIM, więc użytkownicy nie muszą przy zakupie zestawu z kartą tuBiedronka rezygnować ze swojego głównego numeru telefonu.

źródło: tubiedronka.pl