Smartfony BlackBerry z prezentem na Walentynki od RIM

Firma Research In Motion (RIM) przygotowała dla użytkowników smartfonów BlackBerry polską aplikację "Sympatia". To pomysł trafiony w dziesiątkę, gdyż dzisiaj mamy 14 lutego, co oznacza, że obchodzimy popularne Walentynki.

Dzisiaj, czyli 14 lutego, obchodzimy coroczne święto zakochanych, którego nazwa pochodzi od świętego Walentego. W tym dniu tradycją stało się już wysyłanie do swoich sympatii listów zawierających wyznania miłosne lub wzajemne obdarowywanie się upominkami.

Firma Research In Motion (RIM) przygotowała w związku z tym prezent dla wszystkich użytkowników smartfonów BlackBerry w postaci polskiej aplikacji o nazwie "Sympatia".

Aplikacja jest mobilną wersją jednego z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce - Sympatia.pl. Portal ten, który został założony w 2002 roku, ma już obecnie 4,4 miliona użytkowników.

Polecamy: Stworzeni dla Siebie - test na miłość, Swatka z Internetu - portale matrymonialne w Polsce

Aplikacji, która zapewnia pełną integrację z BBM (Berry Messenger), pozwala na przeglądanie z poziomu smartfona BlackBerry profili i zdjęć osób zarejestrowanych w serwisie, pisanie wiadomości, czatowanie oraz sprawdzanie, którzy użytkownicy znajdują się w pobliżu.

"Sympatia" dostępna jest już w BlackBerry App World. Do końca tego roku można z niej korzystać za darmo.