Smartfony Xiaomi dostępne w Play. To nowy kanał ich sprzedaży

Smartfony Xiaomi takie jak model Redmi 3s oferują świetny stosunek możliwości do ceny. Ich sprzedaż realizowana będzie od teraz kolejnym kanałem. Właśnie bowiem rozpoczął ją Play.


Smartfony Xiaomi w Play

W ofercie Play pojawił się właśnie pierwszy smartfon marki Xiaomi. Jest to model Redmi 3s 32 GB należący do niższej półki cenowej oferujący jednak specyfikację, która z powodzeniem powinna wystarczyć do podstawowych zastosowań.

Xiaomi Redmi 3s - najważniejsze elementy specyfikacji

Na specyfikację Xiaomi Redmi 3s 32 GB składają się na nią m.in. 5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, układ Snapdragon 430 (8x Cortex-A53 1,2 GHz) i aż 3 GB pamięci RAM. Efekt "premium" zapewnia aluminiowa obudowa oraz czytnik linii papilarnych.

Xiaomi Redmi 3s - atrakcyjna oferta?

Oferta dotycząca modelu Xiaomi Redmi 3s wydaje się wyróżniać atrakcyjnością na tle innych ofert Play. Najlepiej jednak będzie jak sami to ocenicie, w czym pomoże wam poniższe zestawienie (link do strony Play):

Smartfony Xiaomi dostępne w Play. To nowy kanał ich sprzedaży

Xiaomi Redmi 3s w ofercie Play

Smartfony Xiaomi dobrze przyjęte przez Polaków

Smartfony Xiaomi weszły oficjalnie na rynek we wrzesień 2016 r. Ich dystrybucją zajęła się firma ABC Data, która pochwaliła się właśnie, że marka została dobrze przyjęta (listopadowa dynamika sprzedaży wyższa o ok. 20%). Jeżeli podobnie będzie w przypadku Play z pewnością operator ten (a z czasem i inni) wzbogacą ofertę kolejnymi modelami tego producenta.