Smartwatch Motorola Moto 360 będzie można zamówić do Polski z Amazonu

Moto 360 jest jednym z najciekawszych akcesoriów typu smartwatch opartych o platformę Android Wear, które można kupić. Co prawda w naszym kraju żaden zegarek z oprogramowaniem od Google nie jest oficjalnie dostępny, ale produkt Motoroli można już zamówić do Polski ze strony brytyjskiego Amazonu.

Zegarek Motorola Moto 360 należący do kategorii smartwatchy pierwszy raz oficjalnie zaprezentowany został podczas konferencji Google I/O w czerwcu tego roku razem z podobnym produktem ze stajni koreańskiego LG. Gigant z Mountain View z dumą prezentował to, czego mogą spodziewać się użytkownicy akcesorium od Motoroli. Użytkowników zachwycił design oraz okrągła koperta.

Pod względem wyglądu Moto 360 przypomina zwykły zegarek mechaniczny, ale urządzenie działa pod kontrolą nowej platformy Android Wear. Niestety, kupiona przez Lenovo amerykańska Motorola nie ustrzegła się kilku błędów przy projektowaniu zegarka. Wyposażony został w nieco przestarzałe podzespoły i za mały akumulator. Pierwsi użytkownicy od razu skarżyli się na mizerny czas pracy na baterii.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [20.09.2021]

Producent wziął to sobie do serca, ale nie wycofał zegarka ze sprzedaży. Zamiast tego wydał aktualizację oprogramowania, która nieco poprawia czas pracy tego sprzętu na zasilaniu bateryjnym. Urządzenie trafia powoli na kolejne rynki. Niestety, jak na razie możemy zapomnieć o oficjalnej dystrybucji Moto 360 i innych zegarków z Android Wear w naszym kraju, ale z pomocą przychodzi sklep Amazon.

Cena zegarka z dostawą do Polski nie należy niestety do najniższych. Sam produkt kosztuje 200 funtów, co po doliczeniu kosztów transportu wyniesie w przeliczeniu na złotówki ponad 1100 złotych. Warto też zauważyć, że mowa tutaj o przedsprzedaży, a wysyłanie zegarków do klientów rozpocznie się dopiero 1 listopada.