Smartwatch od Oppo na nowych renderach prezentuje się znakomicie, jest jednak jedno ale...

Nie jest żadną tajemnicą, że Oppo szykuje się do premiery swojego pierwszego smartwatcha. Najnowsze rendery zapowiadają nam efektownie wyglądający sprzęt.

Włodarze Oppo już w grudniu minionego roku zapowiedzieli, że planują wydanie swojego pierwszego smartwatcha. Kilka tygodni temu ujawniono pierwszy render urządzenia, natomiast dzisiaj możemy przyjrzeć się kolejnym zdjęciom smart zegarka.

Autorem publikacji ponownie jest Brian Shen - wiceprezydent Oppo, który za pośrednictwem Twittera podzielił się z nami nowym renderem Oppo Watch. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że zegarek otrzyma zakrzywiony ekran, który zostanie pokryty szkłem 3D.

Smartwatch od Oppo na nowych renderach prezentuje się znakomicie, jest jednak jedno ale...

Trzeba przyznać, że smartwatch chińskiego producenta prezentuje się znakomicie, jednak niezwykle mocno przypomina on nam produkt konkurencji, a mianowicie Apple Watch. Oczywiście, dobrze jest wzorować się na najlepszych, ale nie można uniknąć wrażenia, że tym razem Oppo przesadziło i, przynajmniej po względem designu, nie zaoferowało nic od siebie. Miejmy nadzieję, że pod względem funkcjonalności (no i ceny) producent bardziej się postarał i Oppo Watch nie będzie marną kopią zegarka od Apple.

Niestety, na temat podzespołów zegarka nie wiemy zbyt wiele, spekuluje się jedynie, że produkt chińskiego producent może oferować dużą baterię, którą będziemy w stanie błyskawicznie naładować. Wspominana jest również funkcja EKG. Kiedy możemy spodziewać się debiutu Oppo Watch? Biorąc pod uwagę częstotliwość publikacji, zegarek powinien zostać oficjalnie zaprezentowany w nadchodzących tygodniach.

źródło: Twitter


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących