Śmierć 'na żywo' w programie TV!

Gladiatorzy przyszłości walczą na śmierć i życie w wojennym Reality Show. Hazard i brutalne walki "na żywo" - oto, co Cię czeka w nowej futurystycznej strzelaninie "Bet on Soldier", która zawita do sklepów już w sierpniu.

"Bet On Soldier" to dynamiczny shooter Sci-Fi, w którym gracz wciela się w gladiatora przyszłości występującego w niezwykle brutalnym widowisku TV. Turniej ten to zmagania najemników będących reprezentantami największych korporacji. Ogólne zasady są proste - od momentu włączenia kamer zaczyna się wojna. Walki toczące się na potężnych arenach to nie tylko przelewająca się krew. "Bet On Soldier" to również królestwo hazardu. Przed pojedynkiem gracz może obstawić walkę, stawiając jako kartę przetargową nie tylko pieniądze, ale również swoje życie. Za wygraną można kupować i modyfikować wyposażenie, zatrudniać żołnierzy, leczyć się, naprawiać sprzęt i korzystać z dostępnych na arenach terminali.

Gra powstaje na silniku KT, który jak twierdzą autorzy ze studia Kylotonn Entertainment, zapewni "Bet on Soldier" widowiskową oprawę graficzną 3D. Do dyspozycji graczy zostanie oddanych ponad 40 różnorodnych rodzajów broni, które będą mogli wykorzystać w trakcie zmagań z czterdziestoma mistrzami areny. Akcja gry będzie się toczyć na ogromnych arenach zlokalizowanych m.in. w Europie, na Alasce i Kubie. W "Bet on Soldier" nie zabraknie również trybu multiplayer, w którym jednocześnie będzie mogło brać udział maksymalnie 32 graczy.

Wydawcą "Bet On Soldier" w Polsce została firma Techland, która zapowiada, że gra zawita do sklepów w Polsce równo z jej światową premierą, czyli w sierpniu 2005r. Więcej informacji o "Bet On Soldier" już wkrótce na stronie wydawcy. Zapraszamy również do pobrania zapowiedzi filmowych gry dostępnych na naszym serwerze FTP.

Pliki do pobrania:

Bet on Soldier Trailer

Bet on Soldier Teaser 2

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor z zegarem 1.4GHz

512 MB RAM

Karta graficzna 64MB NVIDIA Geforce 3/Ati Radeon 8500 lub wyższe

Oficjalna strona gry


Zobacz również