Śmierć nadejdzie 4 czerwca!

Na 4 czerwca Imperial Entertainment zapowiedział wprowadzenia na rynek wydania DVD najnowszej części przygód Jamesa Bonda "Śmierć nadejdzie jutro". Wydanie będzie dwupłytowe - oprócz flmu znajdziemy na nim bogatą kolekcję dodatków.

Tym razem dzielny 007 (w którego po raz kolejny wcieli się znakomity Pierce Brosnan) z piękną Jinx (Halle Berry) u boku będzie ścigał szaleńca Gravesa.

Film rozpoczyna klasyczny teaser, w którym po szalonej gonitwie na zaminowanej granicy między Koreą Płd. i Pn. Bond trafia do północnokoreańskiego więzienia. Gdy po kilku miesiącach zostaje zwolniony w ramach wymiany więźniów i wraca do Anglii, pada na niego podejrzenie, że pod wpływem tortur zdradził swych towarzyszy. 007 zostaje przewieziony do laboratorium na Falklandach i poddany obserwacji. Oczywiście Bond nie zabawia tam zbyt długo - ucieka na pokładzie okrętu wojskowego. Gotów jest na wszystko, by odzyskać dobre imię...

Dźwięk zapisany będzie w Dolby Digital Surround EX (angielski), DD 5.1 (węgierski i czeski) oraz w surround (polski), zaś obraz dostępny ma być w formacie 2.35:1. Napisy będzie można wybierać spośród m.in.: greckich, portugalskich, polskich, czeskich, angielskiech oraz rosyjskich. Wśród dodatków znajdą się: dostęp do wybranych scen, ciekawostki nt. MI6, materiał o realizacji filmu, galeria fotosów, zwiastuny i reklamówki telewizyjne, teledysk Madonny "Die Another Day", zwiastun gry 007: Nightfire oraz "Die Another Day: droga od scenariusza - na ekran".


Zobacz również