Smilart Fan Studio - edytor zdjęć online

Smilart Fan Studio to nazwa nowego projektu umożliwiającego użytkownikowi edytowanie zdjęć za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej. Dzięki niemu nie musisz znać się na programach graficznych, aby poprawić swoje zdjęcia z wakacji.

Smilart Fan Studio - edytor zdjęć online
Nie musisz instalować programów graficznych na komputerze w pracy, w szkole lub na uczelni, aby szybko i sprawnie skorzystać podstawowych funkcji edycyjnych. Ważna jest również prostota obsługi i szybkość działania. Wystarczy wskazać na dysku twardym lub zewnętrznym napędzie plik graficzny, by móc go zmieniać i poprawiać. Kombinacja prostego interfejsu i użytecznych funkcji sprawiają, że Smilart Fan Studio to narzędzie "dla opornych", którzy mają niewiele wspólnego z grafiką, ale chcieliby podretuszować swoje fotografie.

Po wysłaniu fotografii na serwer możesz przystąpić do jej edycji. Wszystkie opcje są pogrupowane w karty - Aparat, Orientacja, Światło, Kolor, Klarowność, Rozmiar obrazka, Efekty. Po wybraniu konkretnej kategorii uzyskasz dostęp do konkretnych narzędzi - usuwanie szumu, efektu czerwonych oczu, zmiana orientacji, odbicie lustrzane, itp. Użyteczne są również opcje związane z rozjaśnianiem i poprawianiem kontrastu i ostrości.

W każdej chwili możesz cofnąć lub ponowić zmiany wprowadzone w pliku graficznym. Ponadto można porównać oryginalne zdjęcie z oryginałem. Dla absolutnych dyletantów został przygotowany przycisk automatycznego poprawiania, który nie wymaga od użytkownika żadnych działań. Na koniec należy zapisać obrazek na dysku i gotowe.

Fan Studio działa z różnymi przeglądarkami internetowymi, co umożliwia korzystanie z tego narzędzia z poziomu systemu Windows, Linux oraz Mac OS X. Nie jest wymagana żadna rejestracja ani nie są pobierane opłaty. Dostępne są dwie wersje językowe: rosyjska (domyślna) i angielska.

Strona projektu - http://www.fanstudio.ru


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: