Śnieżna deska

Prawdziwe snowboardowe szaleństwo na PlayStation 2.

Wszystkich miłośników sportów zimowych zainteresuje zapewne informacja, że Konami tworzy grę zatytułowaną ESPN X Games Snowboardnig, która jest symulacją jazdy na "śnieżnej desce".

Produkt posiada licencję profesjonalnej, amerykańskiej sieci telewizyjnej ESPN, możemy zatem spodziewać się naprawdę pierwszorzędnej zabawy. Programiści oddadzą do naszej dyspozycji cztery różne rodzaje rozgrywki. Pierwszym z nich jest Big Air, czyli zjazd w dół stoku połączony z ekwilibrystycznymi akrobacjami w powietrzu. Kolejny to Boarder Cross, w którym musimy jak najszybciej dotrzeć do mety pokonując przy okazji różnorakie przeszkody terenowe. Trzeci nosi nazwę Slopestyle i polega na wykonywaniu najrozmaitszych ewolucji z wykorzystaniem elementów otoczenia (rurki, strome dachy domów itp.). Ostatnim trybem jest Halfpipe - jazda we wnętrzu rynny oraz wyskoki poza jej krawędź w trakcie których prezentujemy skomplikowane figury akrobatyczne. Rozgrywce towarzyszyć będzie dobrze dobrany komentarz, oraz znakomity podkład muzyczny (rytmiczne hip-hopowe kawałki).

ESPN X Games Snowboarding ukaże się jedynie w wersji na konsolę Sony PlayStation 2, a jej premiera została zapowiedziana na listopad 2000.


Zobacz również