Sniper: Ghost Warrior Contracts z datą premiery!

Sniper: Ghost Warrior Contracts - najnowsza odsłona snajperskiej serii od CI Games, zadebiutuje 22 listopada tego roku.

Polski producent gier - CI Games, podał oficjalną datę premiery najnowszej odsłony snajperskiej serii Sniper: Ghost Warrior. W zabójczo skutecznych snajperów wcielimy się ponownie 22 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Pierwsza część serii zadebiutowała w 2010 roku i pomimo krytycznych opinii recenzentów sprzedała się na tyle dobrze, że błyskawicznie rozpoczęto prace nad kontynuacją. W 2013 pojawił się Sniper: Ghost Warrior 2, który również zebrał bardzo mieszane opinie, ale fanów zadowolił. Tak powstała trzecia część, która ukazała się w 2017 roku. Niestety, pomimo największego budżetu i już znacznie większego doświadczenia studia, nie udało się stworzyć wybitnej produkcji. Co gorsza, sprzedaż gry również nie zachwyciła, a samo CI Games mocno na tym ucierpiało. Jak widać, polski producent i wydawca nie ma zamiaru zrezygnować ze swojej flagowej serii i już w tym roku zagramy w kolejną odsłonę Sniper: Ghost Warrior.

Zobacz również:

  • Zdobądź przerażającą grę za darmo! Lepiej się pośpieszyć
  • The Lords of the Fallen 2023 - gameplay, premiera, czy to 2 część?

Marek Tymiński - prezes CI Games, ma nadzieje na dobry wynik finansowy nowego Snajpera, co ma pomóc w dalszym rozwoju firmy.

Premiera najnowszej odsłony Snipera odbędzie się w gorącym okresie przedświątecznym. To globalna data premiery zarówno na konsole jak i na komputery PC. Będziemy z nią dobrze widoczni na półkach sklepów na całym świecie, poprzez naszą własną dystrybucję w USA oraz sieć międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych. Tego dnia grę będzie można również kupić w kanałach cyfrowych. Szacujemy, że już w ciągu pierwszego roku sprzedaży właśnie z nich pochodzić będzie większość naszych zysków. - Marek Tymiński, prezes CI Games.

Sniper: Ghost Warrior Contracts porzuca żołnierskie klimaty i pozwoli nam wcielić się w płatnego zabójcę. Twórcy obiecują ogromną swobodę w wypełnianiu kolejnych zleceń. Do naszej dyspozycji oddano nie tylko karabiny snajperskie, ale również różnego rodzaju gadżety jak: drony, zdalnie sterowane działka czy bomby z trującym gazem. Oprócz trybu dla jednego gracza, Sniper: Ghost Warrior Contracts już w dniu premiery zaoferuje nam tryb PvP.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: