SoF - finałowe odliczanie

Twórcy Soldier of Fortune zapowiadają, że już dzisiaj będzie udostępnione w Internecie demo tej gry.

Zapewne wielu graczy z niecierpliwością oczekuje pojawienia się wersji demonstracyjnej Soldier of Fortune. Pierwotnie miała się ona ukazać już jakiś czas temu, ale twórcy koniecznie chcieli wyeliminować jak największą liczbę błędów, których wykrywaniem zajmowały się aż dwa zespoły beta-testerów. Tym razem ludzie z Raven Software zapewniają, że zakończyli już udoskonalanie swojego dzieła i zamierzają udostępnić je wszystkim zainteresowanym poprzez Internet.

Przypomnijmy, że tytuł ten jest trójwymiarową grą akcji, w której gracz wciela się w pracującego za niemałe pieniądze najemnika. Demo ma charakter shareware i zawierać będzie cztery mapy dla trybu single-player oraz dwie plansze przeznaczone do rozgrywki wieloosobowej. Udostępnione zostanie również dwanaście zróżnicowanych multiplayerowych modeli (podzielonych na trzy teamy), a także bogate menu konfiguracji serwera i połączenia sieciowego.

Wersja demonstracyjna Soldier of Fortune ma ukazać się już dziś w godzinach wieczornych, a jej całkowity rozmiar to ok. 95 MB.


Zobacz również