SocialMedia Standard 2011 - zapraszamy na konferencję

SocialMediaStandard 2011 jest już drugą edycją konferencji poświęconej mediom społecznościowym. Organizowana jest ona przez naszych kolegów z Internet Standard. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa.

Sieci społecznościowe to ogromna siła: Facebook ma 800 mln. użytkowników, doskonale znana polskim internautom NK chwali się posiadaniem 14 milionów kont. Ostatnio do gry wkroczył Google prezentując serwis Google+. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z potęgi serwisów społecznościowych. Dlatego tym bardziej polecamy udział w konferencji SocialMediaStandard 2011 organizowanej przez Internet Standard.

Odbędzie się ona w dniach 12-13 grudnia 2011 roku w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza przy ul. Postępu 17a w Warszawie. Zaproszeni eksperci podzielą się swoją wiedzą: co robić a czego nie robić aby jak najlepiej wykorzystywać media społecznościowe do realizacji celów.

Rejestracji można dokonać na specjalnej stronie. Zainteresowanym polecamy także numer specjalny magazynu PC World zatytułowany Facebook - znajdziemy w nim przydatne informacje na temat popularnego serwisu społecznościowego.