Socjologia Internetu i Nowych Mediów - ruszają nowe studia podyplomowe

Na Instytucie Socjologii Uniwersytetu Rzeszowskiego od września rozpoczną się zapisy na unikatowe studia podyplomowe - Socjologia Internetu i Nowych Mediów. Ktoś zainteresowany?

Jeżeli interesuje cię socjologia i swoją karierę zawodową wiążesz z Internetem lub chcesz otworzyć własny e-biznes być może zainteresują cię nowe studia podyplomowe - Socjologia Internetu i Nowych Mediów - które zostały utworzone na Uniwersytecie Rzeszowskim.

"Unikatowe w skali kraju studia podyplomowe obejmujące zagadnienia z zakresu metod i technik badań w internecie, tworzenia i zarządzania informacją w sieci, analizy zachowań konsumentów nowych mediów, projektowania form multimedialnych, graficznych i reklamowych, psychologicznych aspektów komunikacji na linii klient - wykonawca, public relations oraz prawa internetu." - czytamy na stronie uczelni.

Podczas trwających dwa semestry studiów słuchacze będą uczęszczali na następujące przedmioty:

- Socjologia wizualna nowych mediów

- Psychologia reklamy

- Historia socjologii

- Metodologia badań społecznych w aspekcie nowych mediów

- Media i komunikowanie

- Nowoczesne formy e-marketingu

- Społeczne oddziaływanie Internetu

- Public relations

- Grafika multimedialna

- Prawo Internetu

- Warsztat badawczy

Całość kończy praca dyplomowa, która tworzona będzie w 3-5 osobowych grupach. Będzie nią raport końcowy z przeprowadzonego badania ewaluacyjnego lub projekt kampanii internetowej.

Koszty

Opłata za semestr to 1750 złotych.

Zapisy

Zapisy na studia będą trwały od początku do końca września.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.