Socjologia Internetu i Nowych Mediów - ruszają nowe studia podyplomowe

Na Instytucie Socjologii Uniwersytetu Rzeszowskiego od września rozpoczną się zapisy na unikatowe studia podyplomowe - Socjologia Internetu i Nowych Mediów. Ktoś zainteresowany?

Jeżeli interesuje cię socjologia i swoją karierę zawodową wiążesz z Internetem lub chcesz otworzyć własny e-biznes być może zainteresują cię nowe studia podyplomowe - Socjologia Internetu i Nowych Mediów - które zostały utworzone na Uniwersytecie Rzeszowskim.

"Unikatowe w skali kraju studia podyplomowe obejmujące zagadnienia z zakresu metod i technik badań w internecie, tworzenia i zarządzania informacją w sieci, analizy zachowań konsumentów nowych mediów, projektowania form multimedialnych, graficznych i reklamowych, psychologicznych aspektów komunikacji na linii klient - wykonawca, public relations oraz prawa internetu." - czytamy na stronie uczelni.

Podczas trwających dwa semestry studiów słuchacze będą uczęszczali na następujące przedmioty:

- Socjologia wizualna nowych mediów

- Psychologia reklamy

- Historia socjologii

- Metodologia badań społecznych w aspekcie nowych mediów

- Media i komunikowanie

- Nowoczesne formy e-marketingu

- Społeczne oddziaływanie Internetu

- Public relations

- Grafika multimedialna

- Prawo Internetu

- Warsztat badawczy

Całość kończy praca dyplomowa, która tworzona będzie w 3-5 osobowych grupach. Będzie nią raport końcowy z przeprowadzonego badania ewaluacyjnego lub projekt kampanii internetowej.

Koszty

Opłata za semestr to 1750 złotych.

Zapisy

Zapisy na studia będą trwały od początku do końca września.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Zobacz również