SoftMaker FreeOffice - nowa edycja z pełnym wsparciem dla jezyka polskiego

SoftMaker FreeOffice w wydaniu Annivesary Update to liczne nowości, które mogą skłonić do korzystania z tego pakietu do codziennej pracy.

Najistotniejszą nowością w SoftMaker FreeOffice jest wsparcie dla języka polskiego. Pełen zestaw zawiera edytor tekstu TextMaker 2018, arkusz kalkulacyjny PlanMaker 2018 oraz program do wykonywania prezentacji Presentations 2018. Pakiet cechuje się pełną kompatybilnością z MS Office, dlatego można w nim otwierać, edytować i zapisywać pliki w formatach .docx, .xlsx, .pptx. Pakiet dostępny jest w podstawowe wersji darmowej oraz edycjach płatnych. W nowej edycji wprowadzono wiele poprawek, mających ułatwiać korzystanie z pakietu, w tym możliwość wyboru wstążki lub menu. W obu przypadkach interfejs jest bardzo przyjazny dla użytkownika i zaprojektowany tak, aby można było łatwo i szybko dotrzeć do najważniejszych i najczęściej używanych funkcji. Pojawiły się również nowe skróty klawiaturowe i powiązane z formatowanie oraz kopiowaniem. W TextMaker dodano zintegrowany moduł bazodanowy, ułatwiający współpracę z plikami .csv. W PlanMaker pojawia się nowa funkcja wkładania komórek, ponad 50 nowych formuł oraz ulepszone automatyczne filtrowanie.

SoftMaker FreeOffice - nowa edycja z pełnym wsparciem dla jezyka polskiego

PlanMaker

SoftMaker FreeOffice można pobrać bezpośrednio ze strony producenta - w tym miejscu. Należy w tym celu dokonać rejestracji, podając adres e-mail, kraj oraz imię lub nick. Na podany adres e-mail zostanie przesłany klucz aktywacyjny produktu, co pozwoli na cieszenie się ze wszystkich możliwości pakietu. Uwaga - można go wykorzystywać za darmo zarówno w celach prywatnych, jak i biznesowych.

Zobacz również:

  • Microsoft prezentuje nową aplikację Microsoft 365. Zobacz i Ty