Software AG uruchamia program partnerski

Firma chce aktywniej wspierać swoich partnerów. Dlatego uruchamia "Partner Accelerator Program", do którego zaprasza integratorów systemów IT oraz firmy, które wykorzystują produkty i technologie Software AG do tworzenia własnych rozwiązań.

Bazowy poziom partnerstwa - Associate Partner - jest zarezerwowany dla firm, które chcą rozpocząć współpracę z Software AG. Takie firmy uzyskują dostęp do bazy wiedzy firmy, materiałów marketingowych czy testowych wersji oprogramowania. Poziom Preffered Partner uzyskują firmy, które w swojej strategii biznesowej chcą stawiać na rozwiązania Software AG. Tacy partnerzy otrzymują większe wsparcie - łącznie z dedykowaną osobą do współpracy po stronie Software AG. Najwyższy poziom - Premier Partner - dostępny jest tylko i wyłącznie za zaproszeniem firmy.

Program będzie zawierał także część lojalnościową, którą objęci będą konkretne osoby pracujące u partnerów, odpowiadające za rozwój i sprzedaż rozwiązań Software AG. Ponadto firma będzie wzmacniała współpracę z Partnerami Globalnymi, działającymi w Polsce, między innymi Accenture oraz Capgemini.